Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Aluminium-ka ee Dhalaalinaya Tubular ee Uumi-baxa |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 4.5mm, 6.5mm, iwm. |
| Qaab | habaysan |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Aluminium |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Dhererka siligga rasaasta | 700-1000mm (gaar ahaan) |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Dhalaalinaya Kuleyliyaha AluminiumkaQalabka tuubada waa tuubo aluminium ah, dhexroorka tuubada waxaan leenahay 4.5mm iyo 6.5mm. Qaabka iyo cabbirka kuleyliyaha tuubada aluminiumka waxaa loo habeyn karaa sida uu macmiilku u baahan yahay. Waqtigan xaadirka ah, waxaan soo saarnay dhowrkululeeyaha dhalaalka aluminiumkainta badan waxaa loo dhoofiyaa Masar iyo wadamada kale ee Bariga Dhexe, haddii aad u baahato inaad nala soo xiriirto. | |
Habaynta Badeecada
Astaamaha naqshadeynta eetuubooyinka kululaynta aluminiumka dhalaaliyawaa dahaadh wanaagsan iyo iska caabin biyo ah, iyo iska caabin daxalka oo aad u fiican. Badanaa waxay isticmaalaan tuubo aluminium ah sida walxaha tuubada dibadda, waxay leeyihiin iska caabin daxalka oo wanaagsan, waxayna la qabsan karaan jawiga shaqada ee qalabka barafoobay. Intaa waxaa dheer, habka wax soo saarka eekululeeyaha dhalaalka aluminiumkaWaxaa sidoo kale ku jiri kara daawaynta dheecaanka foornada, si loo hubiyo tayada iyo waxqabadka badeecada.kululeeyaha dhalaalinta tuubada aluminiumka ahWaxay leedahay cimri dheer oo adeeg ah, waxqabad koronto oo deggan, iska caabin heer sare ah oo dahaarka ah, awood xad-dhaaf ah oo xad-dhaaf ah, daadasho yar, deggan oo la isku halleyn karo, waa qayb lagama maarmaan ah oo ku jirta dayactirka iyo hawlgalka qalabka qaboojiyaha.
Qaab-dhismeedka gudaha eetuubo kululaynta aluminium ahwaxaa ku jira silig iska caabin ah, xudunta fiber galaas iyo lakabka dahaarka caagga ah ee silikoon. Naqshadani waxay ka dhigaysaa saameynta shaabadaynta tuubada kuleylinta inay wanaagsan tahay, ma fududa in la dhaco, ma jirto khatar amni, waqti gaaban oo kuleylin ah, isticmaalka tamarta oo yar, hufnaanta kuleylka oo sareysa, isku mid ahaanshaha heerkulka wanaagsan, si fiican ayuu u dhalaali karaa.
Codsiga Alaabta
Tuubada kuleylka aluminiumka dhalaaliwaa nooc ka mid ah walxaha korontada ee si gaar ah loogu talagalay qalabka qaboojiyaha, oo loo isticmaalo kululaynta korontada ee dhalaalinta qalabka qaboojiyaha. Naqshadeynta noocan ahtuubo kululaynta aluminiumWaxay tixgelisaa astaamaha jawiga shaqada ee qalabka qaboojinta, sida qoyaanka gudaha oo sarreeya, heerkulka hooseeya, shoogga kulul iyo qabow inta badan, sidaas darteed, qaab-dhismeed iyo agab gaar ah ayaa la qaataa, si loo hubiyo inay si caadi ah ugu shaqeyn karto qalabka qaboojinta.Tuubada kuleylka dhalaalaysa ee aluminiumka ahwaxaa badanaa lagu rakibaa qaboojiyaha, qaboojiyaha, qaboojiyaha iyo qalabka kale ee qaboojinta, iyada oo loo marayo kuleyl koronto si kor loogu qaado dhalaalka barafka, si loo ilaaliyo shaqada caadiga ah iyo shaqada hufan ee qalabka.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













