Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Qaybta Kululaynta Foornada Rootiga |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta Foornada |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Qaab | habaysan |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| TheQaybta Kululaynta Foornada Rootigawaxaa loo isticmaalaa microwave-ka, shooladda, iyo dubista korontada ku shaqeysa. Qaabka kululeeyaha foornada waxaa loo habeyn karaa sawirro ama muunado macmiilka. Dhexroorka tuubada waxaa laga dooran karaa 6.5mm, 8.0mm ama 10.7mm. KULEYLAHA JINGWEI waa warshadda tuubada kululaynta xirfadeed, danab iyo awoodwalxaha kululaynta foornadawaxaa loo habeyn karaa sida loogu baahdo. Tuubada kuleyliyaha foornadana waa la qaboojin karaa, midabka tuubadu wuxuu noqon doonaa cagaar madow ka dib marka la qaboojiyo. | |
Habaynta Badeecada
Thetuubo kululaynta foornadaWaxay ka tirsan tahay mid ka mid ah tuubooyinka kululaynta qalalan, tuubada kululaynta korontada ee qalalan waxay tilmaamaysaa tuubada kululaynta korontada ee la soo bandhigay oo qalalan oo hawada lagu gubay.walxaha kululaynta foornadawaa silig kuleyliye ah, dhexdana waxaa lagu dahaadhay budada MgO ee wax laga beddelay waxaana lagu kululeeyaa convection qasab ah. Jirka dusha sare ee tuubada kululeeyaha foornada waa bir cagaar madow ah oo aan miridh lahayn ka dib daaweynta cagaaran, sidaa darteed badanaa waxaan aragnaa in tuubada kuleyliyaha ee foornada ay tahay cagaar madow, oo aan wasakh ahayn ama cawl ahayn.
Tuubada kuleylka foornadaTuubada kuleylka korontada ee nooca U, W ama qaabka toosan ee loo isticmaalo, oo laga sameeyay silig kuleyliyaha birta ah ee nickel chromium, tuubo bir ah oo aan miridh lahayn iyo budada magnesium heerkulka sare ee wax laga beddelay, oo leh hufnaan kuleyl sare, cimri dheer oo adeeg ah, rakibid fudud, xoog farsamo oo wanaagsan iyo faa'iidooyin kale. Qaabkeeda, danabkeeda iyo awooddeeda waxaa loo habeyn karaa iyadoo loo eegayo baahiyaha macaamiisha.
Tilmaamaha Badeecada
1. Cadaadis, daxal iyo iska caabin heerkulka sare
2. Habka alxanka birta aan miridhku lahayn, agab aad u fiican, cimri dheer oo adeeg ah.
3. Qaab-dhismeed isku dhafan oo cufnaan sare leh, oo dhexdhexaad ah, iyo xasillooni wanaagsan.
4. Waxaa loo habeyn karaa iyadoo loo eegayo shuruudaha macaamiisha iyo sawirrada.
5. Guud ahaan, qaybta kulaylinta foornada dubista waxaa la qaataa daaweynta qoyaanka foornada, midabkeedu waa beige, waxaa lagu dabooli karaa heerkul sare, midabka dusha sare ee tuubada kulaylinta korontada waa madow ama cagaar madow.
Aqoon isweydaarsiga JINGWEI
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














