Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Suunka Kuleylka ee Khamriga Guriga |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Awood | 20-25W |
| Danab | 110-230V |
| Alaab | cinjir silikoon ah |
| Ballaca suunka | 14mm iyo 20mm |
| Dhererka suunka | 900mm |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | kululeeyaha guriga lagu sameeyo |
| Dhererka siligga rasaasta | 1900mm |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Ansixinta | CE |
| Furaha | Mareykanka, Yuuro, UK, Australia, iwm. |
| Thesuunka kululaynta ee guriga lagu sameeyoBallaca wuxuu leeyahay 14mm iyo 20mm, dhererka suunka waa 900mm, dhererka khadka korontada waa 1900mm. Fiilada waxaa laga dooran karaa USA, UK, Euro, Australia, iwm. TheSuunka kululeeyaha biirka gurigawaxaa lagu dari karaa heerkulbeegga dimmer-ka ama heerkulka heerkulka, qof ayaa sidoo kale lagu dari karaa xariijinta heerkulka marka la isticmaalayo. | |
Habaynta Badeecada
Thesuunka kululaynta halsano diyaaridwaxa laga sameeyay caag silikoon tayo sare leh, oo ah walax loo yaqaan cimri dhererkiisa iyo dabacsanaantiisa; Ku dar tan istiikarada heerkulka saxda ah si aad si wax ku ool ah ula socoto oo aad u xakamayso heerkulkaaga soo saarista; Ka dib markaad isticmaasho heerkulbeegga si aad u hagaajiso heerkulka, suunka kuleyliyaha ayaa sii kululaanaya;
Kuleyliyaha guriga ee la shiilayBallaca 14mm iyo 20mm, oo ku habboon noocyo kala duwan oo weelal ah oo lagu sameeyo dubista; Sidoo kale, suunka kuleylku waa 900mm dhererkiisuna waa 1900mm wuxuuna ku habboon yahay 7 ilaa 8 gallon oo ah kuwa lagu sameeyo balaastikada ama kuwa lagu sameeyo balaastikada 6 gallon.
Xidhmada kululeeyaha guriga lagu sameeyo ee nooca brew bree waxaa lagu ridi karaa bac hufan, bacda kaarka daabacan ama sanduuq. Waxaa jira MOQ ah oo ah bacda kaarka daabacan (500 xabbo) iyo sanduuq (500 xabbo), baakadda caadiga ah waa hal kuleyliye oo leh hal bac poly ah oo hufan.
Tilmaamaha Badeecada
Kuleyliyeyaasha guriga lagu sameeyo waxay hubin doonaan heerkul joogto ah oo soo saara, taas oo muhiim u ah guusha soo saarista biirka, khamriga, khamriga cider-ka ama kombucha. Waa sahlan tahay in la isticmaalo, kaliya ku xidh oo ku rid khamiiriyaha dusha sare.
Mid ka mid ah arrimaha ugu adag ee ku jira habka karinta waa awoodda lagu ilaalin karo heerkul joogto ah oo ku habboon halsano. Suunka kululaynta ee guriga lagu sameeyo wuxuu hubin doonaa heerkul joogto ah oo la sameeyo, kaas oo lagama maarmaan u ah guusha biirka, khamriga, khamriga ama kombucha. Waa mid fudud in la isticmaalo, kaliya ku xidh oo ku rid khamiiriyaha guddiga. Isticmaal guddiga oo leh heerkulbeeg fiilo ah iyo koontaroole heerkul dhijitaal ah si aad u gaarto xakamaynta heerkulka kama dambaysta ah.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














