Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Suunka Kuleylka Homebrew ee Khamriga leh oo leh fiilo USA ah |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Awood | 20-25W |
| Danab | 110-230V |
| Alaab | cinjir silikoon ah |
| Ballaca suunka | 14mm iyo 20mm |
| Dhererka suunka | 900mm |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | kululeeyaha guriga lagu sameeyo |
| Dhererka siligga rasaasta | 1900mm |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Ansixinta | CE |
| Furaha | Mareykanka, Yuuro, UK, Australia, iwm. |
| Thesuunka kululaynta ee guriga lagu sameeyoBallaca wuxuu leeyahay 14mm iyo 20mm, dhererka suunka waa 900mm, dhererka khadka korontada waa 1900mm. Fiilada waxaa laga dooran karaa USA, UK, Euro, Australia, iwm. TheSuunka kululeeyaha biirka gurigawaxaa lagu dari karaa heerkulbeegga dimmer-ka ama heerkulka heerkulka, qof ayaa sidoo kale lagu dari karaa xariijinta heerkulka marka la isticmaalayo. | |
Habaynta Badeecada
Inta badansuunka kululeeyaha ee halsanowaa uun xariijin caag ah oo ay ku jiraan walxo kuleyliya gudaha iyo fiilooyin koronto oo jilicsan oo dhex mara. Suunka ayaa ku duuban khamiiriyaha, xadhigguna si adag ayuu u jiidayaa, sidaas darteed wuxuu ku qabsanayaa khamiiriyaha meesha ugu sarreysa ee aad dooratay (inta badan hadda).suunka kulaylka ee samayntawaxay leeyihiin ilo kulayl oo qiyaastii ah 20-25 watts, sidaa darteed waa kuwo aad u hufan tamarta, badanaana waxay ka waxtar badan yihiin nalalka caadiga ah ee iftiinka qoraxda. Tani waxay bixisaa kaloori hooseeya si looga fogaado in khamiirka biirka uu shoog ku keeno.
Isbeddellada heerkulka ee waaweyni ma aha kuwo caafimaad u leh khamiirka waxayna sababi karaan khamiirku inuu soo saaro iskudhisyo dhadhan aan loo baahnayn. Kulaylka khafiifka ah ee ka yimaada suufka kululaynta ayaa si tartiib tartiib ah u kordhiya heerkulka biirka wuxuuna ku hayaa inta loo baahan yahay si loo haleeyo ales ama khamri badan iyadoo ku xiran heerkulka deegaanka.
Tilmaamaha Badeecada
Guusha sameynta biirka, khamriga, khamriga, ama kombucha waxay ku xiran tahay ilaalinta heerkulka soo saarista oo joogto ah, kaas oo lagu gaari karo kuleyliyeyaasha guriga lagu sameeyo. Kaliya ku xidh oo ku rid qalabka soo saarista si aad u bilowdo isticmaalka.
Awoodda lagu ilaalin karo heerkulka ugu habboon ee halsano joogto ah waa mid ka mid ah dhinacyada ugu adag ee halsano. Guusha biirka, khamriga, khamriga, ama kombucha waxay ku xiran tahay ilaalinta heerkulka halsano oo joogto ah, kaas oo suunka kuleylinta guriga uu bixin doono. Kaliya ku xidh oo dhig khamiiriyaha guddiga si aad u bilowdo isticmaalka. Si aad u gaarto xakamaynta heerkulka kama dambaysta ah, isticmaal guddiga oo leh koontaroole heerkul dhijitaal ah iyo heerkulbeeg fiilo ah.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














