Habaynta Badeecada
Marka la barbardhigo curiyaha caadiga ah, kaas oo ah 2 ilaa 3 jeer mugga radius-ka, curiyayaasha kululaynta ee fin-ka leh waxay daboolaan baalasha birta ah ee dusha sare ee curiyaha caadiga ah. Tani si weyn ayay u kordheysaa marka la barbardhigo curiyaha caadiga ah, kaas oo ah 2 ilaa 3 jeer mugga radius-ka, kuleyliyeyaasha hawada ee fin-ka leh waxay daboolaan baalasha birta ah ee dusha sare ee curiyaha caadiga ah. Tani si weyn ayay u kordheysaa. Tani waxay tilmaamaysaa in culeyska korantada ee dusha sare ee curiyaha Fin-ka ah uu yahay saddex ilaa afar jeer ka badan curiyaha caadiga ah.
Isla mar ahaantaana, heerkulku si dhakhso ah ayuu u kordhaa, kulaylku si isku mid ah ayuu u kordhaa, kulaylku si dhakhso ah ayuu u kordhaa, waxtarka kulaylku wuu kordhaa, muddada sanadka ayaa kordha, heerkulkuna wuu yaraadaa.
Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Walax kuleyliye oo finfaysan |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, iwm. |
| Qaab | Qaab toosan, qaab U, qaab W, ama qaab gaar ah |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Finned |
| Terminal | Madaxa caagga ah, flange |
| Dhererka | La habeeyey |
| Ansixinta | CE, CQC |
| Qaabka curiyaha kululaynta finned-ka ah ee aan badanaa ku samayno qaabka toosan, qaabka U, qaabka W, waxaan sidoo kale u habayn karnaa qaabab gaar ah sida loogu baahdo. Macaamiisha badankood waxaa loo doortaa madaxa tuubada iyadoo la adeegsanayo flange, haddii aad isticmaashay walxaha kululaynta finned-ka ah ee qaboojiyaha cutubka ama qalabka kale ee dhalaaliya, waxaa laga yaabaa inaad dooran karto shaabadda madaxa iyadoo la adeegsanayo caag silikoon ah, habkan shaabadda ah wuxuu leeyahay biyaha ugu fiican. | |
Dooro Qaabka
Codsiyada Badeecada
1. Warshadaha kiimikada, kuleylinta kiimikada, budo qaar oo cadaadis gaar ah, habka kiimikada iyo qalajinta iyada oo loo marayo kuleylinta hawada ayaa la dhammeeyaa.
2. Kululaynta kaarboonka haydarobaykarboon, oo ay ku jiraan saliidda gaaska noolaha, saliidda culus, saliidda shidaalka, saliidda isbeddelka kulul, saliidda saliidda iyo paraffin.
3. Maadaama tuubada kulaylka korontada ee la dhammeeyay ay leedahay qaab-dhismeed horumarsan oo uu saameyn ku yeelan karo qaraxa, qalabka waxaa si weyn loogu isticmaali karaa meelaha saadaasha qaraxyada, sida kiimikada, militariga, saliidda, gaaska dabiiciga ah, calaamadaha badda, maraakiibta iyo aagga.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















