Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Tube-ga Finned |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, iwm. |
| Qaab | Qaab toosan, qaab U, qaab W, ama qaab gaar ah |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Finned |
| Terminal | Madaxa caagga ah, flange |
| Dhererka | La habeeyey |
| Ansixinta | CE, CQC |
| Qaabka Kululeeyaha Tuubada Finned waxaa badanaa lagu sameeyaa qaab toosan, qaab U ah, qaab W ah, waxaan sidoo kale u habeyn karnaa qaabab gaar ah sida loogu baahdo. Macaamiisha badankood waxaa lagu doortaa madaxa tuubada iyadoo la adeegsanayo flange, haddii aad isticmaashay walxaha kululaynta ee fin-ka ah ee qaboojiyaha cutubka ama qalabka kale ee dhalaaliya, waxaa laga yaabaa inaad dooran karto shaabadda madaxa iyadoo la adeegsanayo caag silikoon ah, habkan shaabadda wuxuu leeyahay biyaha ugu fiican. | |
Habaynta Badeecada
Qalabka kuleyliyaha tuubada finned waa qalab kuleyl bir ah oo lagu duubay dusha sare ee curiyaha kuleyliyaha asalka ah. Tani waxay kordhisaa aagga kala-baxa kulaylka laba ilaa saddex jeer marka la barbar dhigo curiyayaasha caadiga ah; si kale haddii loo dhigo, culayska dusha sare ee curiyaha kulaylka finden waa saddex ilaa afar jeer ka badan curiyayaasha caadiga ah. Khasaaraha dhabta ah ee kuleyliyaha tuubada findenden wuu yaraadaa marka dhererkiisu hoos u dhaco. Kor u kaca heerkulka degdega ah, soo saarista kulaylka isku midka ah, waxqabadka kala-baxa kulaylka wanaagsan, hufnaanta kulaylka sare, cimriga adeegga dheer, cabbirka yar ee qalabka kuleyliyaha, iyo kharash jaban ayaa ah faa'iidooyinkeeda xaaladaha isku midka ah ee korontada.
Dooro Qaabka
Codsiyada Badeecada
1. Habka kululaynta iyo qallajinta
Foornooyinka warshadaha, godadka qalajinta, iyo qalabka daaweynta kulaylka ayaa ah qaar ka mid ah warshadaha badan ee isticmaala kuleyliyeyaasha tuubooyinka finned ee hawlaha kululaynta iyo qalajinta. Aad bay ugu habboon yihiin codsiyadan sababtoo ah soo saarkooda degdega ah ee wax ku oolka ah ee heerkulka sare.
2. Warshadaha kiimikada iyo farsamaynta
Dareeraha, gaaska, iyo haamaha kaydinta waxaa lagu kululeeyaa iyadoo la isticmaalayo walxaha kululaynta birta aan miridhku lahayn ee warshadaha kiimikada iyo warshadaha. Badanaa waxaa laga helaa haamaha kaydinta, munaaradaha sifeynta, iyo falgalayaasha kiimikada. Xakamaynta heerkulka saxda ah ee kuleyliyeyaashan finland waxay damaanad qaadaysaa xaaladaha habka ugu habboon iyo wax soo saar tayo sare leh.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














