| Magaca Porduct-ka | Cunsurka Kululaynta Tube-ga ee Finned |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm 8.0mm 10.7mm |
| Alaab | SUS304,310,312 |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Finned |
| Sahpe | Qaab toosan, qaab U, qaab W, ama qaab gaar ah |
| Cabbirka | habaysan |
| Ansixinta | CQC/CE |
| Terminal | leh flange, ama leh silig rasaas ah |
| Tilmaamaha Qaybta Kululaynta Tuubada Finned waxaa loo habeyn karaa shuruudaha macaamiisha, cabbirka, qaabka, awoodda iyo danabku waxaa loo habeyn karaa sawir ama muunad ama sawirro. Tuubada kululaynta finland waxay ku salaysan tahay tuubada kululaynta korantada ee asalka ah oo leh xaashi bir ah oo aan miridh lahayn, taas oo kordhisa shaqada kala-baxa kulaylka ee tuubada kululaynta marka la kululaynayo, sidaa darteed awoodda qaybta kululaynta tuubada finlanded waxay ka sarraysaa tan tuubada kululaynta birta aan miridh lahayn ee caadiga ah. Qaabka tuubada kululeeyaha ee fin-ka leh waxaan badanaa samaynaa hal toosan, labanlaab toosan, qaabka U, qaabka W, waxaana sidoo kale naloo samayn karaa qaabab gaar ah, qaabkanina wuxuu u baahan yahay inuu noo soo diro sawirka ka hor inta aan la soo saarin ama la weydiin. | |
Tuubada kululeeyaha ee fin-ka leh waxaa laga sameeyaa iyadoo fiilada kuleyliyaha korontada laga sameeyo qaab guga ah iyadoo loo eegayo iska caabinta loo baahan yahay, ka dibna la dhigo booska dhexe ee tuubada gudaheeda. Farqiga u dhexeeya fiilada kuleyliyaha korontada iyo derbiga tuubada waxaa lagu buuxiyaa budada magnesium oxide oo aad u dahaarsan, ka dibna lagu shaabadeeyay jel silikoon ah. Sidan ayaa loo sameeyaa tuubada kuleyliyaha korontada. Qiimaha hooseeya, isticmaalka ku habboon, iyo dabeecadda wasakhowga, si weyn ayaa loo isticmaalaa marar badan.
1. warshadaha kiimikada ee kululaynta agabka kiimikada, qalajinta budada qaarkood iyadoo la adeegsanayo cadaadis gaar ah, habka kiimikada iyo qalajinta jet-ka waxaa lagu gaari doonaa tuubo kuleyliye koronto oo fin-fiin ah.
2. Kuleylinta hydrocarbon, oo ay ku jiraan saliidda cayriin ee batroolka, saliidda culus, saliidda shidaalka, saliidda kulaylka, saliidda saliidda, paraffin.
3. Hagaajinta biyaha, uumiga aadka u kulul, milixda dhalaalaysa, gaaska nitrogen (hawada), gaaska biyaha iyo dareerayaasha kale ee u baahan in la kululeeyo.
4. Maadaama kuleyliyaha tuubada ee fin-ka leh uu qaato qaab-dhismeed heer sare ah oo aan qarxin, qalabka waxaa si ballaaran loogu isticmaali karaa kiimikada, militariga, saliidda, gaaska dabiiciga ah, goobaha badda, maraakiibta, meelaha macdanta laga qodo iyo meelaha kale ee aan qaraxyada u adkaysan karin.
Waxaa si weyn loogu isticmaalaa wax soo saarka mashiinnada, baabuurta, dharka, cuntada, qalabka guryaha iyo warshadaha kale, gaar ahaan warshadaha qaboojiyaha hawada iyo daahyada hawada. Sida laga soo xigtay warbixinnada, qaybta kululaynta tuubada finned waxay si gaar ah ugu fiican tahay kululaynta saliidda iyo saliidda shidaalka. Kuleyliyeyaasha korontada finded waxaa si weyn loogu isticmaalaa warshadaha iyo warshadaha kiimikada, taas oo u muuqata dhammaan. Doorashada tuubada kulaylka korontada finded sidoo kale waa mid aad muhiim u ah.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













