Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Warshadda Kululeeyaha Tubular ee Finned |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, iwm. |
| Qaab | Qaab toosan, qaab U, qaab W, ama qaab gaar ah |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Finned |
| Terminal | Madaxa caagga ah, flange |
| Dhererka | La habeeyey |
| Ansixinta | CE, CQC |
| Qaabka curiyaha kululaynta finned-ka ah ee aan badanaa ku samayno qaabka toosan, qaabka U, qaabka W, waxaan sidoo kale u habayn karnaa qaabab gaar ah sida loogu baahdo. Macaamiisha badankood waxaa loo doortaa madaxa tuubada iyadoo la adeegsanayo flange, haddii aad isticmaashay walxaha kululaynta finned-ka ah ee qaboojiyaha cutubka ama qalabka kale ee dhalaaliya, waxaa laga yaabaa inaad dooran karto shaabadda madaxa iyadoo la adeegsanayo caag silikoon ah, habkan shaabadda ah wuxuu leeyahay biyaha ugu fiican. | |
Habaynta Badeecada
Kuleyliyaha Jingwei waa warshadda kululeeyaha tuubooyinka fin-ka leh ee xirfadda leh, kuleyliyaha fin-ka leh waxaa lagu rakibi karaa tuubooyinka afuufaya ama munaasabado kale oo kuleyliyaha hawada ah oo aan dhaqdhaqaaq lahayn. Waxaa laga sameeyay baalal ku yaal dusha sare ee tuubada kululaynta si loogu kala firdhiyo kulaylka.
Siligga iska caabbinta heerkulka sare waxaa si siman loogu qaybiyaa tuubo bir ah oo aan lahayn heerkul sare oo aan lahayn bir, farqigana waxaa si weyn uga buuxa budada oksaydhka magnesium ee crystalline oo leh hab-socod kuleyl oo wanaagsan iyo waxqabad dahaadh. Qaab-dhismeedkani ma aha oo kaliya mid horumarsan oo hufan oo kuleyl sare leh, laakiin sidoo kale wuxuu dhaliyaa kulayl isku mid ah. Marka uu jiro koronto ku jirta siligga, kulaylka la soo saaro waxaa lagu faafiyaa dusha sare ee tuubada birta iyada oo loo marayo budada oksaydhka magnesium ee crystalline, ka dibna waxaa loo wareejiyaa qaybta kululaysa ama gaaska hawada si loo gaaro ujeeddada kululaynta. Kuleyliyaha tuubada ee la dhammeeyey guud ahaan dhexdhexaadka kululaynta waa hawada.
Dooro Qaabka
Hawsha Badeecada
Kuleyliyaha tuubada hawada ku shaqeeya waxaa inta badan loo isticmaalaa in lagu kululeeyo socodka gaaska ee loo baahan yahay laga bilaabo heerkulka bilowga ilaa heerkulka gaaska ee loo baahan yahay, ilaa 600°C. Waxaa si weyn loogu isticmaalay shaybaarro badan oo cilmi baaris iyo wax soo saar ah sida hawada sare, warshadaha hubka, warshadaha kiimikada iyo jaamacadaha. Gaar ahaan waxay ku habboon tahay tijaabinta xakamaynta heerkulka otomaatiga ah iyo nidaamka isku-darka heerkulka sare iyo agabka socodka weyn. Kuleyliyaha gaaska waxaa loo isticmaali karaa noocyo badan: wuxuu kululayn karaa gaas kasta, gaaska kulul ee la soo saarona waa mid qalalan oo aan qoyaan lahayn, aan gudbin karin, aan guban karin, aan qarxin, aan kiimiko ahaan u daxal lahayn, aan wasakhayn, ammaan ah oo la isku halleyn karo, booska kululna si dhakhso ah ayuu u kululaadaa (waa la xakamayn karaa).
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














