Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Qaybta Kululaynta Tubula ee Flange Immersion |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta Qulqulka |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Qaab | habaysan |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| TheKuleyliyaha Biyaha Tubular-ka ahagab waxaan leenahay bir aan daxal lahayn 201 iyo bir aan daxal lahayn 304, cabbirka flange-ka wuxuu leeyahay DN40 iyo DN50, dhererka korontada iyo tuubada waa la habeyn karaa sida loogu baahdo. | |
Habaynta Badeecada
Thetuubo kululaynta flange-kawaxa uu ka kooban yahay tuubooyin kuleylin oo badan oo lagu dhejiyay flange-ka si loogu kululeeyo meel dhexe. Inta badan waxaa loo isticmaalaa kuleylinta haamaha xalka furan iyo kuwa xiran iyo nidaamyada wareegaya. Waxa uu leeyahay faa'iidooyinka soo socda:
1, awoodda dusha sare waa mid weyn, sidaa darteed culeyska dusha sare ee kululaynta hawada waa 2 ilaa 4 jeer;
2, tuubada kululaynta flange-ka waa mid aad u cufan oo qaab-dhismeedkeedu yar yahay. Maadaama oo dhan ay gaaban tahay oo cufan tahay, waxay leedahay xasillooni wanaagsan mana jirto wax taageero ah oo loogu baahan yahay rakibidda.
Tuubada kululeeyaha ee Flange-ka(sidoo kale loo yaqaan kuleyliyaha korontada ku shaqeeya ee ku xiran): Waa isticmaalka curiyaha kuleyliyaha korontada ku shaqeeya ee qaabaysan U-qaabeeya, sida waafaqsan qeexitaannada naqshadeynta ee warbaahinta kuleyliyaha kala duwan, sida waafaqsan shuruudaha qaabeynta awoodda ee lagu soo ururiyey daboolka flange-ka, oo lagu geliyay walxaha la kululeynayo, curiyaha kuleyliyaha marka uu shaqeynayo xaddiga badan ee gudbinta kulaylka ee dhexdhexaadka kulul si loo kordhiyo heerkulka dhexdhexaadka, si loo daboolo shuruudaha habka loo baahan yahay. Marka heerkulka dhexdhexaadku gaaro qiimaha loo dejiyay ee habka, nidaamka xakamaynta wuxuu hagaajiyaa awoodda wax soo saarka ee kuleyliyaha korontada iyadoo loo eegayo calaamadda dareemaha heerkulka, wuxuuna ogaadaa xakamaynta heerkulka ee culeyska iska caabbinta ee curiyaha kuleyliyaha ka dib hawlgalka PID. Ka dhig mid isku mid ah heerkulka dhexdhexaadka ah si uu u buuxiyo shuruudaha loo baahan yahay; Marka curiyaha kuleyliyuhu uu ka sarreeyo heerkulka ama heerka dareeraha hooseeya, qalabka ilaalinta isku-xidhka ee curiyaha kuleyliyaha isla markiiba wuxuu jarayaa korontada kuleyliyaha si looga fogaado inuu gubo curiyaha kuleyliyaha oo uu dheereeyo cimriga adeegga.
Codsiga Alaabta
Tuubada kuleylka ee Flangedwaxaa inta badan loo isticmaalaa dahaarka kulaylka iyo kululaynta agabka ku jira haamaha kaydinta kala duwan, weelasha iyo haamaha shidaalka ee batroolka, kiimikada, cuntada, mishiinada iyo warshadaha kale. Habka isku xirka waxaa lagu dhejin karaa shaabad wejiga ah ama dun.
Aqoon isweydaarsiga JINGWEI
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















