| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Kicinta Silikoon ee Afar-core ah |
| Alaab | cinjir silikoon ah |
| Ballaca suunka | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, iwm. |
| Dhererka suunka | habaysan |
| Walxaha siligga rasaasta | Cinjir silikoon ah ama fiberglass |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm (caadi ah) |
| Nooca suunka | Laba xudunta ama Afar xudunta |
| Danab | 110V, 220V, ama la habeeyey |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Qaybaha | Hal kuleyliye oo leh hal gu' |
| Kuleyliyaha Jingwei wuxuu leeyahay in ka badan 20 sano oo loogu talagalay kululeeyaha, inta badan alaabtayadu waa tuubada kululaynta dhalaalaysa, tuubada kulaylinta foornada, kuleyliyaha biyaha, kuleyliyaha aluminiumka, suufka kululaynta silikoonka, kuleyliyaha kiiska crank, kuleyliyaha khadka daadinta, saxanka kululaynta aluminiumka iyo wixii la mid ah; 1. Kuleyliyaha kiriimka silikoonka waxaa loo habeyn karaa shuruudaha macaamiisha, ma jiro heer caadi ah; Dhererka suunka waxaa lagu samayn karaa wareegga kiriimka, dhererka siligga rasaasta waa 1000mm, qofna sidoo kale wuxuu u baahan yahay 2000mm ama 2500mm, kan ma aha heer caadi ah; 2. Xirmada suunka kuleyliyaha ee kiiska crank-ka waxaa lagu buuxiyay bacda poly-ka, waxaanan sidoo kale ku dari doonnaa gu' si loogu rakibo, qiyaastii 100-200 xabbo hal kartoon. | |
Suun kululaynta caagga ah ee silikoonku waa mid wanaagsan oo aan biyuhu karin, waxaa loo isticmaali karaa goobaha gaaska ee qoyan, aan qarxin ee qalabka warshadaha ama dhuumaha shaybaarka, kuleylinta taangiga iyo taangiga, kuleylinta iyo dahaarka, si toos ah ayaa loogu dhejin karaa dusha sare ee qaybta kulul, rakibid fudud, ammaan ah oo lagu kalsoonaan karo. Ku habboon meelaha qabow, shaqada ugu weyn ee dhuumaha iyo suunka kuleylka korontada ee silikoonka gaarka ah ee qorraxda waa dahaarka tuubooyinka biyaha kulul, dhalaalinta, barafka iyo barafka. Waxay leedahay astaamaha iska caabbinta heerkulka sare, iska caabbinta qabowga sare iyo iska caabbinta gabowga.
(1) fiilada kuleylka korontada ee aan alkali ahayn ee qaab-dhismeedka fiber galaas ah, dahaarka ugu weyn waa caag silikoon ah, iska caabin kuleyl oo wanaagsan, waxqabad dahaar oo la isku halleyn karo.
(2) Waxay leedahay dabacsanaan aad u fiican, si toos ah ayaa loogu dhejin karaa qalabka kuleylinta, xiriir wanaagsan, iyo kuleyl isku mid ah.
(3) Marka la rakibayo, dhinaca caagga ah ee silikoon ee suunka korontada waa inuu ku dhow yahay dusha sare ee dhuumaha iyo haanta dhexdhexaadka ah, oo lagu dhejiyo cajalad aluminium ah. Si loo yareeyo luminta kulaylka, waa in la cabbiraa lakabka dahaarka kulaylka meel ka baxsan suunka korontada.
(4) Sida waafaqsan baahiyaha kuleyliyaha, waa la qaloocsan yahay oo wuu nabaraysan yahay sida uu doono, boosku waa yar yahay, habka rakibiddu waa mid fudud oo dhakhso badan, jirka kuleyliyaha waxaa lagu daboolay dahaar silikoon ah, tidcan naxaasta ahna wuxuu leeyahay saameyn ka hortagta waxyeelada farsamada.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














