| Magaca Porduct-ka | Qaboojiyaha Dhalaalaya Tube Kululaynta |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | Nooca Toosan, U, AA, ama caadada |
| Cabbirka | caado |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Dhalaalaya |
| Habka Shaabadeynta | Caag silikoon ah ama tuubo la wiiqi karo |
| Qalabka tuubada | Bir aan miridh lahayn 304,312, iwm. |
| Ansixinta | CCC/CE/CQC |
| Tilmaamaha tuubada kululaynta ee qaboojiyaha dhalaalisa waxaa loo habeyn karaa shuruudaha macaamiisha, waxaa naloo soo saari karaa tuubada kululaynta dhalaalisa iyadoo la raacayo sawir qaadayaasha macaamiisha, muunad ama sawir, dhexroorka tuubada waxaa la dooran karaa 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm iwm. Dhererka tuubada waxaa naloo samayn karaa in ka badan 7M hal tuubo. | |
Tuubada kululaynta korontada ku shaqeysa ee dhalaalisa waa qalab aad muhiim u ah oo ku jira qaboojiyaha, qaboojiyaha iyo bakhaarada barafka. Tuubada kululaynta tuubada ee dhalaalisa waxay xallin kartaa barafka barafaysan ee qaboojiyaha waqtigeeda waxayna hagaajin kartaa saameynta qaboojiyaha ee qalabka qaboojiyaha.
Tuubada kululaynta ee barafaysa qaboojiyaha waxaa lagu daboolay tuubo bir ah oo wareegsan oo aan miridh lahayn oo 304 ah, ka dibna fiilada iska caabbinta ayaa la gelinayaa qolofka birta ee godan, budada MgO ee u dhaxaysa siligga iska caabbinta iyo qolofka birta godan ayaa si dhow loo buuxiyaa, kala-goyska silikoonkuna ugu dambeyntii waa la xiraa.
Kuwani waa hababka wax soo saarka iyo qaybaha ugu muhiimsan ee kuleyliyeyaasha dhalaaliya. Gaar ahaan, budada MgO ee la buuxiyay waxay door ka ciyaartaa dahaarka iyo gudbinta kulaylka, waana walxo muhiim ah si looga hortago in tuubada kululaynta korontada dhalaalisa ay noqoto mid gudbisa oo aan daadan jawi qoyan. Qalabka silikoon ee la shubay ee la shubay aad ayuu u adag yahay mana daadan karo oo ma socodsiin karo korontada. Fiilada hogaanka ee tuubada kululaynta korontada dhalaalisa waa silikoon, kaas oo sidoo kale ah mid aan biyuhu celin karin.
Dhexroorka caadiga ah ee tuubooyinka kululaynta dhalaalaysa waa 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm iwm. Qaabka iyo cabbirka kuleyliyayaasha dhalaalaysa ayaa sidoo kale loo habeyn karaa iyadoo loo eegayo cabbirka jawiga isticmaalka.
Tuubada kululaynta dhalaalaysa waxaa si weyn loogu isticmaalaa qalabka qaboojiyaha sida qaboojiyaha, qaboojiyaha, uumi-bixiyaha, kuleyliyayaasha dhalaalaysa si fudud ayaa loogu dhejin karaa qaboojiyeyaasha hawada iyo baalasha kondenserka si loogu dhalaaliyo.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














