Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Wire Kuleyliyaha Albaabka Qaboojiyaha ee Dhalaalaya |
| Qalabka Dahaarka | Cinjir silikoon ah |
| Dhexroorka siliggu | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, iwm. |
| Dhererka kulaylka | habaysan |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Midab | caddaan, cawl, casaan, buluug, iwm. |
| MOQ | 100 xabbo |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | silig kuleyliye dhalaali |
| Shahaadada | CE |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Kuleyliyaha siligga albaabka ee loogu talagalay dhalaalinta dhererka, danabka iyo korontada waxaa loo habeyn karaa sida loogu baahdo. Dhexroorka siligga waxaa lagu dooran karaa 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, iyo 4.0mm. Dusha sare ee siligga waxaa lagu tidci karaa muraayadda firber, aluminium ama bir aan miridh lahayn. Thekululeeyaha siligga dhalaaliyaqaybta kululaynta oo leh isku xidhka siligga rasaasta waxaa lagu shaabadeyn karaa madaxa caagga ah ama tuubo laba-geesood ah oo la gooyn karo, waxaad dooran kartaa sida waafaqsan baahiyahaaga isticmaalka. | |
Habaynta Badeecada
Fiilada kululaynta ee dhalaalinta waa fiilo kuleyliye caag silikoon ah oo leh fiilada galaaska oo ku duuban silig iska caabbinta birta ah iyo dahaarka caagga silikoon ee dibadda. Maadaama caagga silikoonku uu yahay mid jilicsan, dahaar xoog leh, iska caabbinta heerkulka sare, fiilada kuleyliyaha korontada ku shaqeysana ay jilicsan tahay, waxaa lagu kululeyn karaa ilaa 250℃. Dhexroorka fiilada wuxuu u dhexeeyaa 1 iyo 3 mm, habka loo isticmaalona waa in labada daraf ee fiilada lagu xiro korontada, si fiilada oo dhami ay si siman u kululaato.
Astaamaha ugu muhiimsan ee fiilada kululaynta ee dhalaalinta waa: kuleyl degdeg ah, iska caabin heerkul sare, habayn dabacsan oo cabbirro ah, burbur gaabis ah, cimri dheer oo adeeg ah, iyo tan ugu muhiimsan, kharash yar, waxqabad kharash sare leh iyo codsi ballaaran.
Codsiga Alaabta
Fiilada kululaynta ee dhalaalinta waxaa si gaar ah loogu isticmaalaa qaboojiyaha, qaboojiyaha hawada, dhalaalinta qaboojiyaha, dhalaalinta kaydinta qabow, dhalaalinta tuubada aluminiumka kaydinta qabow, dahaarka karinta bariiska, bustaha korontada, gogosha kursiga korontada, gogosha xayawaanka rabaayada ah, kursiga duugista korontada, qalabka qurxinta caafimaadka, suunka korontada, dharka diirran ee korontada, kabaha korontada, barkadda qubeyska, raafka shukumaannada korontada, haanta tuubada ka hortagga qabowga, kuleylinta daaqadda iyo khadadka kale ee gudaha.
Sawirka Warshadda
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















