Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Khadka Daadinta Qaboojiyaha |
| Alaab | Cinjir silikoon ah |
| Cabbirka | 5 * 7mm |
| Dhererka kulaylka | 0.5M-20M |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Midab | caddaan, cawl, casaan, buluug, iwm. |
| MOQ | 100 xabbo |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Kuleyliyaha tuubada daadi |
| Shahaadada | CE |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Awooddasuunka kululaynta dhuumaha daadigawaa 40W/M, waxaa sidoo kale naloo samayn karaa awoodo kale, sida 20W/M, 50W/M, iwm. Iyo dhererkakululeeyaha tuubada daadiwaxay leeyihiin 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, iwm. Kuwa ugu dheer waxaa laga dhigi karaa 20M. Xirmadakululeeyaha khadka daadintaWaa hal kuleyliye oo leh hal bac oo tallaal ah, tirada bacaha ee la habeeyey ee liiska ku jira waxay ka badan tahay 500 xabbo dherer kasta. | |
Habaynta Badeecada
Kuleyliyaha khadka daadinta qaboojiyaha waa silig dahaaran oo la kululayn karo marka la shido. Inta lagu jiro rakibidda, ku duub kuleyliyaha daadinta tuubada biyaha ama ku xidh tuubada. Ka dib marka la isticmaalo korontada, kuleyliyaha daadinta waa la kululayn karaa si tuubada biyaha loogu hayo siman oo looga fogaado barafowga iyo dildilaaca tuubada biyaha. Mabda'a kuleylinta ayaa ah in siliggu kululaado, kulaylkana loo wareejiyo tuubada biyaha, taasoo ka dhigaysa heerkulka biyaha ee tuubada biyaha inuu kor u kaco, si looga fogaado barafowga.
Rakibaadda
1. Meesha lagu rakibayo: kuleyliyaha daadinta waa in lagu rakibaa tuubada biyaha ee si fudud loo qaboojin karo, waana inuu ugu yaraan dhulka u jiraa 10cm.
2. Habka rakibidda: Kuleyliyaha khadka daadinta waa in si sax ah loo rakibaa sida ku cad tilmaamaha. Guud ahaan, waa in lagu dhejiyaa agagaarka tuubada biyaha, labada daraf ee kuleyliyaha khadka daadinta waa in lagu xiraa korontada.
3. Isticmaal taxaddarro: Kuleyliyaha tuubada daadinta waa inuu fiiro gaar ah u yeeshaa qodobbada soo socda marka la isticmaalayo:
(1) Ka fogow korontada muddada dheer: kuleyliyaha tuubada daadinta waa in aan la shidin muddo dheer, waana in si joogto ah loo furaa iyadoo loo eegayo baahiyaha dhabta ah.
(2) Ha ku darin cadaadis: inta lagu jiro habka kuleylinta, ha ku shubin cadaadis aad u badan, haddii kale waxay waxyeello u geysan doontaa fiilada.
(3) Ka fogow waxyeelada: Marka la rakibayo kuleyliyaha tuubada daadinta, waa inuu ka fogaadaa inuu la kulmo xiisad iyo is jiidjiid xad dhaaf ah, haddii kale waxay sababi doontaa in siligga uu jabo.
Sawirka Warshadda
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














