Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Fiilada Kululeeyaha Albaabka Qolka Qaboojiyaha |
| Qalabka Dahaarka | Cinjir silikoon ah |
| Dhexroorka siliggu | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, iwm. |
| Dhererka kulaylka | habaysan |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Midab | caddaan, cawl, casaan, buluug, iwm. |
| MOQ | 100 xabbo |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | silig kuleyliye dhalaali |
| Shahaadada | CE |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Kuleyliyaha Albaabka Qolka Qaboojiyaha Dhererka fiilada, danabyada iyo awoodda waxaa loo habeyn karaa sida loogu baahdo. Dhexroorka fiilada waxaa lagu dooran karaa 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, iyo 4.0mm. Dusha sare ee fiilada waxaa lagu tidci karaa galaas firber ah, aluminium ama bir aan miridh lahayn. Thekululeeyaha siligga dhalaaliyaqaybta kululaynta oo leh isku xidhka siligga rasaasta waxaa lagu shaabadeyn karaa madaxa caagga ah ama tuubo laba-geesood ah oo la gooyn karo, waxaad dooran kartaa sida waafaqsan baahiyahaaga isticmaalka. | |
Habaynta Badeecada
Doorka fiilada qaboojiyaha qolka qaboojiyaha waxaa inta badan loo isticmaalaa in lagu kululeeyo albaabka, laga hortago in albaabka qaboojiyaha la qaboojiyo, taasoo keenta in albaabka qaboojiyaha aan la furi karin. Markaa haddii uu jabo, waxaa ugu wanaagsan in la hagaajiyo ama la beddelo. Sababtoo ah qaboojiyaha laftiisu waa jir qaboojiye ah, heerkulka gudaha waa hooseeyaa, haddii ay jirto qoyaan hawo sare leh, qaybaha ku wareegsan sanduuqa qaboojiyaha waa la isku ururiyaa. Marka albaabka la furo, gaaska kulul iyo qabow, uumiga hareeraha jirka albaabka, si looga fogaado ama loo yareeyo meelaha qoyan iyo xilliga roobka, xaaladda kor ku xusan, qaboojiyaha guriga ee wareegga qaboojiyaha si loo kordhiyo qalabka ka hortagga dhogorta, oo lagu rakibay labada dhinac ee albaabka iyo qaybta dhexe, isticmaalka kulaylka tuubada ka hortagga dhogorta, yaraynta farqiga heerkulka ee u dhexeeya sanduuqa iyo deegaanka dibadda, si loo yareeyo oo loo baabi'iyo uumiga. Sidaa darteed, marka qaboojiyaha uu shaqeynayo, waxaa jira kulayl albaabka ku wareegsan. Si kastaba ha ahaatee, fiiladan kululeeyaha albaabka qolka qaboojiyaha, ha ahaato mid isku mid ah ama aan sinnayn, wax saameyn ah kuma laha cimriga qolofka qaboojiyaha.
Codsiga Alaabta
Sawirka Warshadda
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














