Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Albaabka Qolka Qaboojiyaha |
| Qalabka Dahaarka | Cinjir silikoon ah |
| Dhexroorka siliggu | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, iwm. |
| Dhererka kulaylka | habaysan |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Midab | caddaan, cawl, casaan, buluug, iwm. |
| MOQ | 100 xabbo |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | silig kululeeyaha albaabka oo khafiifiya |
| Shahaadada | CE |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Dhererka kuleyliyaha Albaabka Qaboojiyaha, danabkiisa iyo awooddiisa waxaa loo habeyn karaa sida loogu baahdo. Dhexroorka siligga waxaa lagu dooran karaa 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, iyo 4.0mm. Dusha sare ee siligga waxaa lagu tidci karaa muraayadda firber, aluminium ama bir aan miridh lahayn. Thekululeeyaha siligga dhalaaliyaqaybta kululaynta oo leh isku xidhka siligga rasaasta waxaa lagu shaabadeyn karaa madaxa caagga ah ama tuubo laba-geesood ah oo la gooyn karo, waxaad dooran kartaa sida waafaqsan baahiyahaaga isticmaalka. | |
Habaynta Badeecada
Kuleylka uu dhaliyo kuleyliyaha albaabka qolka qaboojiyaha ayaa kululeeya hawada ku wareegsan albaabka si loo gaaro saameynta xakamaynta heerkulka. Guud ahaan, fiilada kuleylintu waxay soo saari doontaa kuleyl gaar ah iyada oo loo marayo qulqulka, taasoo kor u qaadaysa heerkulka hareeraha albaabka ilaa heerkul gaar ah, si loo gaaro ujeeddada xakamaynta heerkulka. Fiilada kululaynta albaabka kaydinta qabow waa in laga hortago qaabka albaabka kaydinta qabow sababtoo ah baraf ama qaboojin degdeg ah oo ay keento shaabad liidata iyo cabbiraadaha dahaarka ee la dejiyay.Si looga hortago in albaabka kaydinta qabowgu uu barafoobo oo uu si degdeg ah u qaboojiyo taasoo keenta shaabad liidata, waxaa badanaa lagu daraa silig kuleyliye ah oo ku wareegsan albaabka kaydinta qabow.
Maxaad u isticmaaleysaa kuleyliyaha albaabka qolka qaboojiyaha?
Sababtoo ah heerkulka gudaha kaydinta qabowgu aad ayuu u hooseeyaa, kaydinta qabowga ee dibaddana guud ahaan waa heerkulka qolka caadiga ah. Farqigan heerkulka ee weyn wuxuu keeni karaa dhibaatooyin. Marka albaabka kaydinta qabowgu xiran yahay, way fududahay in la isku ururiyo ama la barafeeyo hareeraha albaabka kaydinta qabowga sababtoo ah farqiga heerkulka. Qabowgan qabow iyo dhaxan, haddii aan la daweyn, waxay noqon karaan dhibaato. Dhinac, waxay saameyn doonaan adkaanta albaabka kaydinta qabowga, si saameynta dahaarka kulaylka ee kaydinta qabowgu aad u yaraato. Dhanka kale, waqti dheer ayaa sidoo kale dhaawici kara qaab-dhismeedka albaabka iyo albaabka.
Sawirka Warshadda
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













