| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Foornada Qaboojiyaha Aluminium |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Qaab | wareegsan, leydi, saddex-xagal, ama gaar ah |
| Danab | 12V-230V |
| Awood | habaysan |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Walxaha siligga rasaasta | Cinjir silikoon ah, PVC, iwm. |
| Isticmaal | Kuleyliyaha Foornada Qaboojiyaha Aluminium |
| Dhererka siligga rasaasta | La habeeyey |
| Xirmo | kartoon |
| Ansixinta | CE |
| Kuleyliyaha Qaboojiyaha Aluminium Foil waxaa laga sameeyay silig kuleyliye silicone ah ama silig kuleyliye PVC ah oo ah side kuleyliye, fiilada kuleyliyahana waxaa si siman loogu dhejiyay cajaladda alwaaxa aluminiumka ah. Qaboojiyaha Aluminium-ka Dhalaalaya ee Qaboojiyaha ah Awoodda korantada ee cabbirka, dhererka xariiqda rasaasta iyo agabka waxaa loo habeyn karaa iyadoo loo eegayo shuruudaha macaamiisha. | |
Kuleyliyaha aluminiumka - fiilada kuleylinta waxaa lagu dhejiyaa bir aluminium ah. Birta waxay u shaqeysaa sidii gudbiye kuleyl. Kuleyliyaha aluminiumka waxay leeyihiin isticmaal kala duwan sababtoo ah dabacsanaan, iska caabin qoyaan, adkeysi qoyaan, cimri dherer iyo qiimo jaban. Qaboojiyaha ugu badan ee la isticmaalo ee aan dhaxan lahayn. Kuleyliyaha muraayadaha, waa qalab koronto oo yar yar iyo kuleyliyeyaasha dhalaaliya nooc ka duwan iyadoo ku xiran codsiga, heerkulka loo baahan yahay, cufnaanta awoodda, dhismaha iwm.
1. Xal dhaqaale
2. Faahfaahinta waxaa loo habeyn karaa shuruudaha
3. Taabashada dusha sare oo la hagaajiyay
4. Kuleyli meelaha dusha sare ee waaweyn
5. Gudbinta kulaylka oo la hagaajiyay
6. Cimri dheer oo duurka ah
7. Kharash horumarineed oo hooseeya
8. Qalab gaar ah ma jiro
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













