Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Kuleyliyaha Qalabka Kuleyliyaha |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Alaab | cinjir silikoon ah |
| Ballaca suunka | 14mm, 20mm, 25mm, iwm. |
| Dhererka suunka | La habeeyey |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Suunka kuleyliyaha ee crankcase |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Ansixinta | CE |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Ballaca Kuleyliyaha Kuleyliyaha waxaa laga samayn karaa 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, iwm.Suunka kuleylka silikoonkawaxaa loo isticmaali karaa kombaresarada qaboojiyaha hawada ama dhululubada taageeraha qaboojiyaha.suunka kuleyliyaha ee crankcasedhererka waxaa loo habeyn karaa sida shuruudaha macmiilka. | |
Habaynta Badeecada
Suunka kuleylinta caagga ah ee silikoonka waxaa loo qaybiyaa laba nooc iyadoo loo eegayo isticmaalka munaasabadaha: suunka kuleylinta korontada ee dhuumaha, suunka kuleyliyaha qaboojiyaha ee kombaresarada qaboojiyaha hawada. Qaybta kuleylinta waxaa loo habeeyay silig iska caabbinta birta ah ee nickel chromium, si dhakhso ah u kululaynta, heerkulka isku midka ah, lakabka dahaarka iyadoo la adeegsanayo iska caabbinta heerkulka sare iyo kan hoose, ka hortagga daxalka, dahaarka sare, iska caabbinta gabowga ee caagga silikoon iyo maro aan kiimiko ahayn oo fiber ah, caag xumbo ah oo la soo dhoofiyay iyo agab kale, iyadoo la dahaadhayo, lakabka dahaarka dhexdhexaadka ah, lakabka ilaalinta dibadda ee saddex lakab, iska caabbinta kulaylka wanaagsan, waxqabadka dahaarka ee la isku halleyn karo, dabacsanaan, walxaha la kululayn karo * xiriir dhow, Waxtarka kuleylka sare, fududahay in la isticmaalo, si toos ah ayaa loogu dhejin karaa dusha sare ee qaybta la kululeeyay.
Hawsha Badeecada
Shaqada iyo shaqada kuleyliyaha suunka kululeeyaha ee crankcase
1. qaboojiyaha hawada ee xaaladda qabow, isku-buufinta saliidda gudbinta jirka, waxay saameyn doontaa bilowga caadiga ah ee cutubka. Kuleyliyaha suunka kuleylka ee kombaresarada qaboojiyaha hawada ayaa kor u qaadi kara kuleylka kulaylka saliidda wuxuuna ka caawin karaa cutubka inuu si caadi ah u bilaabo.
2. ilaali kombaresarada xilliga qaboobaha si ay u furmaan iyada oo aan waxyeello soo gaarin, una dheereeyaan cimriga adeegga. (Xilliga jiilaalka qabow, saliiddu way isku ururtaa oo keega ayay ku jirtaa mashiinka, taas oo sababi doonta is jiidjiid adag oo dhaawac u geysan doonta kombaresarada marka la furo).
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














