| Magaca Porduct-ka | Fiilada Tayada Sare ee Silicone Fiberglass Braid Dhalaalaysa Kuleylka |
| Dhexroorka siliggu | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm |
| Qalabka dahaarka | cinjir silikoon ah |
| Qalabka lakabka tidcan | galaas faybar ah |
| Dhererka siligga kululaynta | habaysan |
| dhererka silig rasaas ah | 1000mm, ama gaar ah |
| Danab | 110-230V |
| Awood | 5-40W mitirkiiba |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| MOQ | 100 xabbo |
| Shahaadada | CE |
| 1. Kuleyliyaha silikoon ee dhalaaliya silikoon waxaa loo habeyn karaa sida shuruudaha isticmaalaha, ma jiraan macluumaad caadi ah oo ku saabsan caadada; 2. Fiilada kuleylinta korontada waxaan ku leenahay silig kuleylin silicone ah iyo silig kuleylin PVC ah, heerkulka ugu badan ee silig kululayn silicone ah waa 250℃, iyo silig kululayn PVC heerkulka ugu badan ee dusha sare waa 105℃. 2. Fiilada rasaasta ee kululeeyaha dhalaalaysa waxaa laga dooran karaa silig silikoon ah, silig rasaas ah oo 18/20AWG ah iyo silig bir ah oo fiberglass ah. | |
Kuleyliyaha siligga dhalaaliya wuxuu ku habboon yahay codsiyada kuleylinta dabacsan ee u baahan dahaar dhammaystiran, oo ay ku jiraan codsiyada jawi qoyan oo buuxa ama qoyan.
Fiilada kululaynta silikoonku waxay ka kooban tahay nabar silikoon ah oo iska caabiya fiilada galaaska, iyo isticmaalka PVC, silikoon, silikoon + PVC dahaadh labanlaab ah, waxayna ku dari kartaa tidcan faybar galaas ah oo ka baxsan lakabka dahaarka si loo ilaaliyo lakabka dahaarka.
Sida waafaqsan jawiga isticmaalka dhabta ah ee macaamiisha iyo shuruudaha farsamada, waxaanu bixinaa xalalka ugu xirfadda badan si loo hagaajiyo cabbirka badeecada, isku xirka iyo nidaamka hagaajinta.
Fiilooyinka kuleylinta ee silikoonka korontada ku shaqeeya ayaa ah xalka ugu caansan ee lagu dhalaaliyo qalabka qaboojiyaha warshadaha iyo kuwa gudaha. Isla mar ahaantaana, waxaa sidoo kale loo isticmaalaa kuleylinta ka hortagga qaboojinta ee loogu talagalay saxamada biyaha lagu shubo iyo biyaha lagu dhalaaliyo warshadaha qaboojiyaha.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















