| Magaca Porduct-ka | Tayada Sare ee Silikoon Rubber Dhalaali Qaboojiyaha Kuleyliyaha |
| Dhexroorka siliggu | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, ama la habeeyey |
| Awood | 5W/M, 10W/M, 20W/M, 25W/M, ama gaar loo sameeyay |
| Danab | 110V-230V |
| Alaab | Cinjir silikoon ah |
| Dhererka | 0.5m, 1m, 2m, 3m, ama gaar ah |
| Dhererka siligga rasaasta | Heerka caadiga ah waa 1000mm, ama caadada |
| Midab | caddaan, casaan, ama la habeeyey. (midabka caadiga ah waa casaan) |
| Habka shaabadda | Madaxa cinjirka ah ama la wiiqi karo |
| Nooca Terminalka | habaysan |
| Shahaadada | CE |
| Silig kuleylin | Silig Nichrome ama CuNi ah |
| Heerkulka Dusha Sare ee ugu Badan | 200℃ |
| Heerkulka dusha sare ee ugu yar | -30℃ |
| 1. Siligga Kuleyliyaha Qaboojiyaha (alaabta isku xirka), qaybta isku xirka ee fiilada kululaynta iyo fiilada rasaasta waxaa lagu xiraa shaabad cadaadis kulul oo madax caag ah, habkan waxay leedahay saameyn waterproff wanaagsan, haddii aad u isticmaali doonto fiilada kululaynta dhalaalinta, tani waa habka ugu wanaagsan. Intaa waxaa dheer, waxaan sidoo kale leenahay habka shaabadda ee tuubo la qaboojin karo, waxaan u isticmaali doonnaa tuubo labanlaab ah oo la qaboojin karo qaybta isku xirka, derbiga gudaha wuxuu leeyahay koollo wuxuuna sidoo kale leeyahay saameyn waterproff ah. 2. Xadhkaha kululeeyaha dhalaaliya ma laha kan caadiga ah, dhererka siligga kululaynta, dhererka siligga rasaasta, awoodda iyo danabku dhammaantood waa loo habeyn karaa sida shuruudaha macaamiisha. 3. Waxaan sidoo kale haysannaa silig kuleyliyaha dhalaaliya qaboojiyaha oo leh lakabka tidcan, waxaan leenahay silig kuleyliyaha fiberglass-ka ah iyo silig kuleyliyaha bir aan miridh lahayn iyo silig kuleyliyaha aluminiumka ah oo dahaaran, dhammaan qeexitaannada sidoo kale waa la habeyn karaa. | |
Dhererka silikoonka ee kulaylinta caagga ah waxaa loo habeyn karaa iyadoo loo eegayo baahiyaha macaamiisha, dhexroorka silikoonku guud ahaan waa 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, iwm. Qaybta isku xirta silikoonka iyo silikoonka kuleylinta waxay ka samaysan tahay shaabad cadaadis kulul oo madax caag ah, oo inta badan loo isticmaalo qaabka albaabka qaboojiyaha ama saxanka biyaha lagu dhalaaliyo, iyadoo leh saameyn wanaagsan oo biyuhu ka baxaan. Kuleyliyaha silikoonka dhalaaliya wuxuu sidoo kale ku dari karaa tidcan galaas ah oo fiber ah, tidcan bir aan miridh lahayn iyo tidcan aluminium dusha sare ee lakabka silikoonka. Waxay kordhin kartaa cimriga dhalaalinta iyo kuleylka dusha sare waxayna ka hortagi kartaa walxaha fiiqan inay jaraan. Kuleyliyaha silikoonku wuxuu u adkeysan karaa heerkulka sare iyo kan hooseeya -30-200 ℃, iska caabbinta gabowga, iska caabbinta aashitada iyo alkali, waxqabadka biyuhu ka baxaan iyo sifooyin koronto oo kala duwan ayaa lagu dabaqay fiilooyinka caagga silikoonka, cimriga adeegguna waa dheer yahay.
Waxay ku habboon tahay meelaha qabow, shaqada ugu weyn ee suunka kuleylinta caagga ah ee silikoon-ka qorraxda waa dahaarka tuubooyinka biyaha kulul, dhalaalinta, barafka iyo hawlo kale. Siligga kuleyliyaha caagga ah ee silikoon-ka wuxuu leeyahay heerkul sare, iska caabin qabow, iska caabin gabowga iyo astaamo kale.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.












