Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Derinka Kuleylka Guriga ee Brew |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Awood | 25-30W |
| Danab | 110-230V |
| Alaab | PVC |
| Dhexroorka suufka | 30cm |
| Dhererka suunka | Dhererka caadiga ah |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | kululeeyaha guriga lagu sameeyo |
| Dhererka siligga rasaasta | Dhererka caadiga ah |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal sanduuq |
| Ansixinta | CE |
| Furaha | Mareykanka, Yuuro, UK, Australia, iwm. |
| Dhexroorka roogga kulul ee guriga lagu sameeyo waa 30cm, midabka suufka waxaa laga dhigi karaa madow, buluug, ama midab kale oo la habeeyey. Furaha waxaa laga dooran karaa USA, UK, Euro, Australia, iwm. Thekululeeyaha biirka gurigawaxaa lagu dari karaa heerkulbeegga dimmer-ka ama heerkulka heerkulka, qof ayaa sidoo kale lagu dari karaa xariijinta heerkulka marka la isticmaalayo. | |
Habaynta Badeecada
Shaqada ugu weyn ee roogagga kulaylka ee guriga lagu sameeyo waa in la bixiyo jawi heerkul deggan si loo hubiyo horumarka siman ee habka halsano. Heerkulku waa qodob muhiim ah oo ku jira halsano khamriga. Marxaladda hore ee halsano, khamiirku wuxuu u isticmaali doonaa oksijiinta ku jirta miraha neefsashada aerobic, isagoo sii daaya tamar badan, ka dibna wuxuu sameeyaa neefsasho anaerobic ah, isagoo sonkorta u beddelaya aalkolo oo sii daaya qayb ka mid ah tamarta. Marka wax walba loo beddelo aalkolo, Clostridium wuxuu soo saari doonaa falcelinta esterification ee aashitada alkolada oo leh ethanol iyo aalkolo kale 1. Sidaa darteed, ilaalinta jawi heerkul deggan ayaa lagama maarmaan u ah dhaqdhaqaaqa khamiirka.
Xirmada Kuleyliyaha Guriga ee Brew
Tilmaamaha Badeecada
1.Bixi heerkul deggan:Derin kululeeyaha guriga ayaa bixin kara jawi heerkul joogto ah oo loogu talagalay habka halsano, si loo hubiyo in dheef-shiid kiimikaadka khamiirku uu ku shaqeeyo heerkulka ku habboon, si loo hagaajiyo hufnaanta halsano iyo tayada wax soo saarka.
2. Kor u qaad dhaqdhaqaaqa khamiirka:Heerkulka ku habboon wuxuu ku habboon yahay taranka iyo dheef-shiid kiimikaadka khamiirka, wuxuu dedejiyaa soo saarista khamriga, wuxuuna hagaajiyaa wax-soo-saarka khamriga.
?3. Yaree caabuqa bakteeriyada:Deegaan heerkul deggan ayaa yareyn kara koritaanka bakteeriyada bakteeriyada wuxuuna hubin karaa daahirnimada khamriga.
Xaaladaha isticmaalka roogagga kululeeyaha guriga lagu sameeyo waxaa ka mid ah:
karinta guriga:Marka aad khamri guriga ku samaynayso, isticmaalka suufka kululaynta ee la shiiday waxay hubin kartaa in habka halsano uusan saameyn ku yeelan isbeddellada heerkulka dibadda iyo inuu hagaajiyo heerka guusha.
?warshadaha yar yar ee khamriga sameeya:Warshadaha yaryar ee sameeya makiinada cuntada lagu kariyo, roogagga kululeeyaha guriga lagu kariyo ayaa loo isticmaali karaa in lagu xakameeyo heerkulka makiinada cuntada lagu kariyo, iyadoo la hubinayo xasilloonida habka wax soo saarka iyo tayada badeecada.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













