| Magaca Porduct-ka | Iib Kulul oo ah 2M/3M oo ah Suun Kuleyliyaha Tuubada Daadinta Silikoon |
| Alaab | cinjir silikoon ah |
| Dhererka | 1-20M |
| Danab | 110-240V |
| Awood | 40W/M, 50W/M, ama gaar ah |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama la habeeyey |
| Cabbirka | 5-7mm |
| MOQ | 100 xabbo |
| Midab | caddaan ama cawl, ama caado |
| 1. Kululeeyayaashayada caagga ah ee silikoonka oo dhan waxay leeyihiin shahaadada CE; 2. Kuleyliyaha tuubada 40W/M waa heerkayaga caadiga ah, kaydka waxaan ku haynaa bakhaarka; 3. Xirmada kuleyliyahayagu waa hal kuleyliye oo leh hal bac; 4. Noocan kuleyliyaha ah ma jari karo adiga keligaa. | |
Ka dib marka qaboojiyaha uu shaqeeyo muddo, daabka dabaysha ee marawaxadda ayaa barafoobaya, khadka taleefanka ee ka hortagga barafowgana waa la dhalaalin doonaa, si biyaha dhalaalay looga saaro kaydinta qabowga iyada oo loo marayo tuubada daadinta.
Maadaama dhammaadka hore ee tuubada dheecaanka lagu rakibay kaydinta qabowga, biyaha dhalaaliya badanaa way barafoobaan sababtoo ah jawiga ka hooseeya 0 ° C, taasoo xannibaysa tuubada dheecaanka, sidaa darteed waxaa lagama maarmaan ah in la rakibo silig kulul si loo hubiyo in biyaha dhalaaliya aysan ku barafoobin tuubada dheecaanka. Ku rakib fiilada kulul tuubada dheecaanka, oo kululee tuubada inta aad dhalaalayso si biyuhu si habsami leh u daataan.
1. ILAALINTA BAABUURTA EE BARAFKA: suunka kululaynta ee tuubada biyaha ayaa biyaha ku haya heerkulka deegaanka oo ah −40℃, kaas oo ah fiilo kuleylin ah oo leh qayb 5mmx8mm ah iyo dhererkeedu yahay 1 mitir.
2. DABOOLKA BIYO-CELINTA: Heerkulka ugu kululaynta fiilada waa 70℃, kaas oo aan waxyeello u geysan doonin dhuumaha; Intaa waxaa dheer, gebi ahaanba waa biyo-celin waxayna leedahay laba-insulators, si aad u badbaado inta lagu jiro isticmaalka.
3. WAAJIB AH OO FUDUD IN LA RAKIBO: kuleyliyaha daadinta dhalaaliya waxa lagu qaabeeyey hal jir, iyadoo leh cimri dheer iyo hawlgal fudud, rakibid iyo isticmaal. Intaa waxaa dheer, waxaa loo isticmaali karaa heerkulbeeg si loo xakameeyo heerkulka kuleylinta marka loo baahdo.
4. HUFAN SARE IYO DHAQSO BADAN: Korontadu waxay soo saari kartaa tamar kuleyl, gudbinta kulaylka tooska ah, hufnaan kuleyl oo sareysa ayaa la kululeyn karaa waqti gaaban gudaheed si loo gaaro saameynta.
5. DUUBISTA BALASTIGA IYO BIRTA: kuleyliyaha khadka daadinta ee tuubooyinka biyaha si looga ilaaliyo khadadka biyaha ee ganacsiga iyo kuwa guryaha ee balaastikada ama birta ah inay barafoobaan bilaha jiilaalka qabow (oo ay ku jiraan RV, tuubooyinka qaadashada, tuubooyinka, wasakhda, geedaha timirta inay barafoobaan, iwm.)
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.














