Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Qaybta Kululaynta Flange-ka ee loogu talagalay Haanta Biyaha |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta Qulqulka |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Qaab | habaysan |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| TheKuleyliyaha Biyaha Tubular-ka ahagab waxaan leenahay bir aan daxal lahayn 201 iyo bir aan daxal lahayn 304, iyo walxaha kululaynta ee loogu talagalay cabbirka flange-ka haanta biyaha waxay leeyihiin laba nooc, mid waa DN40 kan kalena waa DN50. Dhererka tuubada waxaa laga samayn karaa 200-600mm, awoodda waxaa loo habeyn karaa sida loogu baahdo. | |
Habaynta Badeecada
Thetuubo kuleyliye oo haanta biyaha lagu dhex geliyowaxaa loo isticmaalaa kulaylinta biyaha iyo dahaarka jirka haanta.kuleyliyaha biyaha flange-ka ee quusitaankaWaxay leedahay astaamo badbaado oo aan lahayn daadasho, rakibid fudud, cabbir yar, hufnaan kuleyl oo sare, kuleyl degdeg ah, xoog farsamo oo wanaagsan, cimri dheer oo adeeg ah, iyo xawaare yar oo soo saarista biyaha oo leh naqshad culays dusha sare ah oo hooseeya. Haddii aadan hubin awoodda la isticmaalayo, waxaad nala soo xiriiri kartaa si bilaash ah si aad uga caawiso falanqaynta iyo naqshadeynta awoodda, u bixiso sawirro cabbir CAD ah, oo si adag u raac danabka la qiimeeyay ee loo isticmaalo iyo si sax ah u xidhidda fiilooyinka.
Nooca Badeecada iyo Rakibaadda
Nooca iyo rakibiddatuubo kuleyliyaha taangiga biyaha
1. xidhmooyinka dunta leh:Nooca ul toosan, Nooca U, qaab gaar ah.
Rakibaadda:lawska, saldhigga boolalku waa la hagaajiyay
2.boolal (nooca lowska lix-geesoodka ah):hal U, badan U,
Rakibaadda:Faraantiga dheddigga, oo saldhig go'an
3.flange:hal U, U badan, U labanlaaban, iwm.,
Rakibaadda:dabada flange dheddig
4. biyaha hoostooda la geli karo:Madaxa cadaadiska ee caagga ah, gacan bir ah oo si buuxda loo shaabadeeyay,
Rakibaadda:si toos ah loogu dhex milmay isticmaalka dareeraha.
Codsiga Alaabta
Tuubada kuleylka korontada ee taangiga biyahawaxaa inta badan loo isticmaalaa saqafka hoteelka, haanta biyaha ee guryaha iyo kuwa warshadaha iyo musqusha, haanta xalka kiimikada, haanta kaalmaynta, biyaha dhuumaha iyo kuleylinta uumiga, qalabka wareegga biyaha ee warshadda korontada biyaha, kuleylinta barkadda, haanta weyn ee is-weydaarsiga kulaylka, biyaha dhulka hoostiisa mara, gowraca ama nadiifinta kululaynta barkadda, kuleylinta dawooyinka ee weelka yar yar, qalabka cilmi-baarista tijaabada iyo sayniska, kuleylinta qalabka farsamada ee horay u kululaynta iyo kuleylinta dahaarka kulaylka.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














