Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Qaybta Kululaynta ee Haanta Biyaha |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta Qulqulka |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Qaab | habaysan |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| TheKuleyliyaha Biyaha Tubular-ka ahagab waxaan leenahay bir aan daxal lahayn 201 iyo bir aan daxal lahayn 304, cabbirka flange-ka wuxuu leeyahay DN40 iyo DN50, dhererka korontada iyo tuubada waa la habeyn karaa sida loogu baahdo. | |
Habaynta Badeecada
Qaybta Kululaynta ee Haanta Biyaha waxaa inta badan lagu dhejiyaa alxanka argon arc si loogu xiro tuubada kululaynta iyo flange-ka. Qalabka tuubada waa bir aan miridh lahayn, naxaas, iwm., maaddada daboolka waa bakelite, qolof bir ah oo aan qarxin, dusha sarena waxaa laga samayn karaa dahaar ka hortagga miisaanka. Qaabka flange-ku wuxuu noqon karaa afargeesle, wareegsan, saddexagal, iwm.
Qalabka kuleyliyaha biyaha ee Flange-ka waa mid si fudud loo rakibi karo, loo xakamayn karo loona dayactiri karo. Naqshadeeye gaar ah ayaa ah baahidaada. Deegaanka daxalka leh, walxaha kulaylinta tuubada ee titanium-ka ayaa ka fiican. Gacan-qabsi dheeraad ah oo teflon ah ayaa la heli karaa. Naqshadeynta kuleyliyaha flange-ka ayaa ka dhigaysa mid ku habboon codsiyada kuleyliyaha uumiga. Nooca kululeeyaha la kariyey ee Flange-ka ah wuxuu ku xiran yahay flanges waxaana si fudud loogu rakibi karaa derbiga dhinaca ama salka nidaamka kuleyliyaha. Habkan isku xirka wuxuu hubiyaa xiriir xooggan oo u dhexeeya curiyaha kuleyliyaha iyo nidaamka kuleyliyaha, isagoo ka hortagaya luminta tamarta iyo daadashada. Isla mar ahaantaana, naqshadeynta kuleyliyaha flange-ka ayaa sidoo kale u oggolaanaysa beddelka iyo dayactirka degdega ah, isagoo yareynaya kharashyada waqtiga shaqada iyo dayactirka.
Tilmaamaha Badeecada
1. Kuleyliyaha ku dhex milma Flange-ka si fiican ayuu u shaqeeyaa marka uu kululeeyo. Qaybta kuleyliyaha biyaha Flange-ka waxay u baahan tahay kuleyl degdeg ah oo siman oo biyo ama dareere ah si ay u soo saarto heerkul sare iyo uumi cadaadis sare leh. Waxay si hufan u qaban kartaa tamarta kulaylka, si qalabka kuleylinta uu si dhakhso ah u gaaro heerkulka loo baahan yahay. Qaybinta kuleylinta isku midka ah waxay hubisaa isku mid ahaanshaha heerkulka ee qalabka ku jira nidaamka kuleyliyaha, waxayna wanaajisaa wax soo saarka uumiga iyo hufnaanta shaqada ee kuleyliyaha.
2. Kuleyliyaha biyaha ee flange-ka wuxuu leeyahay faa'iidada ka hortagga daxalka, sida habka shaqada ee kuleyliyaha ama uumiga, waxaa soo bixi doona walxo daxal ah. Waxay dheereyn kartaa cimriga waxayna yareyn kartaa inta jeer ee la dayactiro.
Shaqada kuleyliyaha iyo uumiga, keydinta tamarta iyo hufnaanta ayaa sidoo kale muhiim ah. Waxay si fiican u gaari kartaa beddelka tamarta waxayna ka dhigi kartaa nidaamka kuleyliyaha mid kharash yar leh.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














