| Alaab | SS304, SS321, Incoloy840 |
| Danab | 110-480V |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 8.5mm, 9.0mm, 10.0mm, 11.0mm, iwm. |
| Awood | 200W-3500W |
| Dhererka Tuubada | 200mm-6500mm |
| Dhererka Siligga Raad-raaca | 100-2500mm |
| Qaab | Toosan, U, W, ama La Habeeyey |
| Terminal | 6,3 Gelida, Furaha Lab/Dheddig, iwm. |
Tuubooyinka aluminiumku waxay leeyihiin awoodo qaab-dhismeed oo aad u fiican, waxaa loo rogi karaa qaabab adag, waxayna ku habboon yihiin noocyo badan oo meelo ah. Intaa waxaa dheer, tuubooyinka aluminiumku waxay leeyihiin waxqabad heer sare ah oo ku saabsan gudbinta kulaylka, taas oo kor u qaadaysa saameynta dhalaalinta iyo kululaynta. Waxaa badanaa loo isticmaalaa in lagu dhalaaliyo laguna ilaaliyo kulaylka qaboojiyaha, qaboojiyaha, iyo qalabka kale ee korontada. Waxaa looga baahan karaa shuruudaha heerkulka oo leh xawaare degdeg ah oo ku saabsan kulaylka iyo sinnaanta, amniga, iyada oo loo marayo heerkulbeegga, cufnaanta awoodda, walxaha dahaarka, badhanka heerkulka, iyo xaaladaha kala firdhinta kulaylka, ugu horreyn si looga saaro dhaxanta qaboojiyaha, looga saaro cuntada la qaboojiyey, iyo qalabka kale ee kulaylka korontada.
1. Noo soo dir farshaxan asal ah ama muunado.
2. Intaas ka dib, waxaan kuu samayn doonnaa muunad aad dib u eegto.
3. Waxaan kuu soo diri doonaa iimayl kharashyada iyo tusaalooyinka tusaalaha ah.
4. Bilow wax soo saarka ka dib marka aad dhammaystirto dhammaan qiimaha iyo macluumaadka muunadda.
5. Ku dir degdeg, hawo, ama badda.













