Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Kululeeyaha Xarig-sameeyaha Korontada ee Warshadaha |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, iwm. |
| Qaab | Qaab toosan, qaab U, qaab W, ama qaab gaar ah |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Finned |
| Terminal | Madaxa caagga ah, flange |
| Dhererka | La habeeyey |
| Ansixinta | CE, CQC |
| Qaabka qalabka kululeeyaha hawada ee finned-ka ah ee aan badanaa ku sameyno qaabka toosan, qaabka U, qaabka W, waxaan sidoo kale u habeyn karnaa qaabab gaar ah sida loogu baahdo. Macaamiisha badankood waxaa lagu doortaa madaxa tuubada iyadoo la adeegsanayo flange, haddii aad isticmaashay walxaha kululaynta finned-ka ah ee qaboojiyaha cutubka ama qalabka kale ee dhalaaliya, waxaa laga yaabaa inaad dooran karto shaabadda madaxa iyadoo la adeegsanayo caag silikoon ah, habkan shaabadda ah wuxuu leeyahay biyaha ugu fiican. | |
Habaynta Badeecada
Thekuleyliyaha hawada ee finwaxa laga sameeyay bir aan tayo sare lahayn oo tayo sare leh, budada protactinium oxide oo wax laga beddelay, silig dahaarka kuleyliyaha korontada oo iska caabin sare leh, saxanka kulaylka birta aan dahaarka lahayn iyo agab kale, oo lagu sameeyay qalab wax soo saar oo horumarsan iyo tignoolajiyada, waxaana la mariyay maamul tayo adag. Qaybtan kululeeyaha tuubada ee fin-ka leh waxaa lagu rakibi karaa tuubooyinka afuufaya ama munaasabadaha kale ee kululaynta oo leh hawo aan dhaqdhaqaaq lahayn oo socota. Waa boog bir ah oo shucaacaysa oo ku taal dusha sare ee curiyaha caadiga ah, aagga kala-baxa kulaylkana waxaa lagu ballaariyay 2 ilaa 3 jeer marka la barbar dhigo curiyaha caadiga ah, taas oo ah, culayska awoodda dusha sare ee la oggol yahay ee curiyaha fin waa 3 ilaa 4 jeer ka badan curiyaha caadiga ah. Maadaama dhererka curiyaha la gaabiyay, luminta kulaylka ayaa la dhimayaa. Badeecadaha waxaa si weyn loogu isticmaalaa wax soo saarka mashiinnada, baabuurta, dharka, cuntada, qalabka guryaha iyo warshadaha kale, gaar ahaan warshadaha daahyada hawada ee qaboojiyaha hawada.
Dooro Qaabka
Tilmaamaha Badeecada
Tuubada iftiinka caadiga ah (ama curiyaha kuleyliyaha korontada ee caadiga ah) waxay leedahay saxan kuleyl bir ah oo dusha sare ku duuban, kaas oo ah curiyaha kuleyliyaha tuubada hawada ee fin-fin-fidsan. Waxay bixisaa faa'iidooyinka soo socda marka loo eego tuubo iftiin leh:
1. Marka la barbardhigo tuubooyinka nalalka caadiga ah, aagga kulaylka ee curiyaha kuleyliyaha korontada ee fiiqan ayaa kordha laba ilaa 3.5 jeer, culayska dusha sare ee tuubbadana wuxuu kordhaa ∞2 jeer.
2. Dhererka gaaban ee curiyaha kuleyliyaha korontada marka loo eego tuubada iftiinka ayaa hoos u dhigaya kulaylka laftiisa. Kuleyl degdeg ah, hufnaan kuleyl oo wanaagsan, iyo cimri dheer oo adeeg ah ayaa ah faa'iidooyinkeeda marka ay ku shaqeyneyso isla heerka korontada sida tuubada iftiinka.
3. Awoodda qalabka kuleyliyaha xaddidan waxay gaari kartaa qiyaastii labanlaab ka badan tuubada fudud, taasoo si weyn u yareyneysa mugga qalabka isla markaana badbaadineysa lacagta macaamiisha.
4. Kuleyliyeyaasha tuubooyinka fin-fi ...
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














