Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Suufka Dhoobada ee Infrared |
| Alaab | Dhoobada |
| Danab | 12V-480V, waa la habeyn karaa |
| Wattage-ka | 125-1500W ama la habeeyey |
| Qaab | Fidsan/Qaloocan/Gabdho |
| Walax silig ah oo iska caabiya | Ni-Cr ama FeCr |
| Kala duwanaansho hirarka oo waxtar leh | 2 ilaa 10 um |
| Celceliska cimriga hawlgalka | Ilaa 20,000 saacadood iyadoo ku xiran xaaladaha |
| Heerkulka gudaha | Nooca K ama J |
| Isticmaal | Kuleyliyaha Dhoobada Infrared |
| Meelaha qabow | Waxay kuxirantahay dhererka iyo dhexroorka 5-25mm |
| Masaafada shucaaca ee lagu taliyay | 100mm ilaa 200mm |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal sanduuq |
| Midab | madow, caddaan, jaalle |
| Cabbirka caadiga ah ee Kuleyliyaha Ceramic-ga Infrared-ka 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Iyada oo leh nooca K ama J ee Thermocouple | |
Habaynta Badeecada
Kuleyliyaha Suufka Ceramic-ga ee Infrared-ka waxaa lagu shubaa habka wax lagu duro dhoobada, kaas oo lagu garto jirka kuleyliyaha aadka u khafiifka ah. Marka la barbardhigo taxanaha kale ee radiators-ka saxanka ee Elatein, dhererka FSF wuxuu hoos u dhacaa qiyaastii 45%, taasoo badbaadinaysa meel badan oo lagu rakibo waxayna ku habboon tahay wax ka beddelka mashiinka.
Heerkulka ugu badan ee hawlgalka ee Kuleyliyaha Ceramic-ka ee Infrared waa 720℃, cufnaanta ugu badan ee heerkulka dusha sare waa 64KW/m², waxaa jira 4 qeexitaan iyo cabbirro oo laga dooran karo, awoodda kuleylintu waxay u dhaxaysaa 60W ilaa 1000W.
Tilmaamaha Badeecada
Saxanka kululeeyaha dhoobada ee infraredQaab-dhismeedka: Saxanka kuleylka korontada ee dhoobada ah waxaa laga sameeyay lakab dhalaal shucaac sare leh, dhoobo leh waxqabad shoog kuleyl oo wanaagsan sida matrix-ka, iyo fiilada kululaynta korontada ee tayada sare leh ayaa markiiba la simi karaa. Waxyaabaha ay ka kooban yihiin waa sidan soo socota:
1. Matrix: oo ka kooban walxo dhoobo ah oo leh shoog kuleyl oo wanaagsan;
2. Kuleylin: laga sameeyay silig tayo sare leh oo ah dahaarka nickel-chromium;
3. Lakabka muraayadda: Waxa uu ka kooban yahay walxo cayriin ah oo bir ah oo leh waxqabad shucaac oo wanaagsan, waxa uuna ku daraa waxyaabo ku habboon si loo hagaajiyo xoojinta shucaaca loona xoojiyo la qabsiga muraayadda.
Codsiyada Badeecada
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












