| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Tubular-ka ah ee Shiilan Qoto dheer |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | La habeeyey |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Shiilan |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Terminal | La habeeyey |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Kululeeyaha JINGWEI waa soo saaraha tuubada kululaynta shiilan ee xirfadda leh, waxaan haysannaa in ka badan 25 sano oo ku saabsan tuubada kuleylinta korantada ee loo habeeyay.Awoodda qalabka kululaynta shiilan ayaa sidoo kale loo habeyn karaa sida loogu baahan yahay. Madaxa tuubada waxaan badanaa isticmaali doonnaa walxaha flange, flange waxaan haysannaa bir aan miridh lahayn ama naxaas. | |
Qalabka kuleylinta tuubada ee qoto dheer waxaa loo qaabeeyey qaabab kala duwan si ay macaamiisha ugu noqdaan shuruudaha tooska ah ee dareeraha sida biyaha, saliidaha, dareerayaasha iyo xalalka habka, walxaha dhalaalay iyo sidoo kale hawada iyo gaasaska. Kuleyliyeyaasha tuubada waxaa lagu sameeyaa iyadoo la adeegsanayo agab bir ah oo aan miridh lahayn, waxaana jira noocyo badan oo kala duwan oo noocyo kala duwan ah oo la heli karo. Dahaarka Magnesium wuxuu bixiyaa wareejin kuleyl oo weyn. Kuleyliyeyaasha tuubada waxaa loo isticmaali karaa codsi kasta. Tuubada toosan waxaa lagu gelin karaa geedaha mashiinka lagu farsameeyo si loogu wareejiyo kulaylka korantada, Tuubada la sameeyayna waxay bixisaa kuleyl joogto ah nooc kasta oo codsi gaar ah.
Qaadashada curiyaha kuleyliyaha qaab-dhismeedka U, iyadoo la raacayo heerka naqshadeynta ee dhexdhexaadinta kala duwan, iyo baahida korontada si loogu rakibo qolofka flange-ka. Geli curiyaha korontada qalabka u baahan in la kululeeyo, kulayl weyn ayaa la soo saari doonaa marka walxaha kuleylintu shaqeeyaan, ka dibna waxaa loo gudbin doonaa qalabka kululaynta si heerkulku u kordho oo loo buuxiyo shuruudaha tiknoolajiyada.
1. Waxaan bixinaa moodooyinka caadiga ah iyo kuwa la habeeyey
2. Waxaan bixinaa dhexroor tuubo oo kala duwan sida 6.5 mm, 8.0 mm, 10.7 mm, iwm.
3. Waxaan bixinaa agabyo kala duwan oo dahaarka ah. Waxaa laga heli karaa agabyo kala duwan sida Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, Copper & Titanium
4. Waxaan bixinaa qaabab kala duwan sida baahida macaamiisha: kuleyliyaha quusitaanka oo leh flange ama boolal, kuleyliyaha aan qarxin
5. Xulashooyin kala duwan oo terminal ah ayaa la heli karaa
6. Qaabab iyo cabbirro kala duwan ayaa la heli karaa
7. Waara oo cimri dheer leh
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














