Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Iska caabinta Cunsurka Kululeeyaha Mabe China |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Dhalaalaya |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Dhererka siligga rasaasta | 700-1000mm (gaar ahaan) |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| TheIska caabinta Cunsurka Kululeeyaha Dhalaalayawaxaa loo isticmaalaa dhalaalinta qaboojiyaha hawada, qaabka sawirkatuubada kuleylka dhalaaliwaa nooca AA (tuubo toosan oo laba jibbaaran), dhererka tuubada ayaa caadiyan la socda cabbirkaaga qaboojiyaha hawada, kuleyliyahayaga dhalaalka ah oo dhan waa la habeyn karaa sida loogu baahdo. Birta aan lahayn daxalkaTuubada kululaynta dhalaali ee qaboojiyaha hawadaDhexroorka tuubada waxaa laga samayn karaa 6.5mm ama 8.0mm, tuubada leh qaybta siligga rasaasta waxaa lagu shaabadeyn doonaa madaxa caagga ah. Qaabkana waxaa sidoo kale laga samayn karaa qaabka U iyo qaabka L. Awoodda tuubada kululaynta dhalaalaysa waxaa la soo saari doonaa 300-400W mitirkiiba. | |
Habaynta Badeecada
Thewalxaha kuleyliyaha dhalaaliyadhab ahaantii waa tuubo kuleyliye dhalaalaysa oo bir aan miridh lahayn oo ka kooban fiilooyin kuleyliye koronto ah.Inta lagu jiro hawlgalka qaboojiyaha, biyaha gudaha ayaa si tartiib tartiib ah isugu ururi doona lakab qaro weyn oo baraf ah oo saaran dusha sare ee uumi-bixiyaha. Qaboojinta kulaylka ee barafku aad ayay u liidataa, waxayna si weyn u yareyn doontaa waxtarka qaboojiyaha ee qaboojiyaha. Sidaa darteed, qaboojiyaha waa inuu dhalaalaa waqti ka dib iyada oo loo marayo walxaha kululeeyaha dhalaaliya.
Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Nooca Qaboojiyaha Hawada
Tilmaamaha Badeecada
1. Waxtarka sare ee beddelka kulaylka korontada, taasoo badbaadinaysa qiyaastii 30% tamar marka la barbar dhigo walxaha kululaynta caadiga ah
2. Heerkulka shaqada oo sarreeya iyo kala duwanaansho ballaaran. Kuwaas waxaa ka mid ah, nooca baakadaha daboolka dhoobada ah wuxuu leeyahay iska caabin heerkul ah oo ugu badan oo ah 800 ℃
3. Kor u kaca heerkulka degdega ah, firfircoonida kulaylka yar, iska caabbinta heerkulka sare, iska caabbinta daxalka, xasilloonida wanaagsan ee sifooyinka thermochemical, cimriga dheer ee adeegga iyo xoogga dahaarka sare
4. Waa kuleyliye nadiif ah oo aan wasakh lahayn, kaas oo buuxiya shuruudaha wax soo saarka casriga ah oo leh laxan sare iyo tayo sare, wuxuuna ku habboon yahay dhammaan noocyada qalabka qaboojiyaha.
5. Rakibaad ku habboon, dhaqaale ahaan iyo ammaan ahaanba
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















