| Magaca Porduct-ka | Cunsurka Kululaynta Shiilan ee Saliidda Qotoda Dheer |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | La habeeyey |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Shiilan |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Terminal | La habeeyey |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Kuleyliyaha JINGWEI waa xirfadlewalxaha kululaynta shiilan qoto dheersoo saaraha, waxaan haysannaa in ka badan 25 sano oo ku saabsan tuubada kuleylka korantada ee loo habeeyay.Awoodda qalabka kululaynta shiilan ayaa sidoo kale loo habeyn karaa sida loogu baahan yahay. Madaxa tuubada waxaan badanaa isticmaali doonnaa walxaha flange, flange waxaan haysannaa bir aan miridh lahayn ama naxaas. Thewalxaha kululaynta shiilidda saliiddawaxaa inta badan loo isticmaalaa shiilayaasha qoto dheer, dhexroorka tuubada waxaa laga samayn karaa 6.5mm ama 8.0mm, cabbirka iyo qaabka kuleyliyaha tuubada shiilaha waxaa loo habeyn karaa sida uu qabo macmiilka. | |
Walxaha kululaynta shiilan qoto dheerwaa shay kuleyliye koronto ah oo loo isticmaalo kuleylinta shiilanayaasha dufanka qotoda dheer, oo badanaa laga sameeyo bir aan miridh lahayn iyo walxo oksaydh heerkul sare leh, oo leh astaamo tayo sare leh iyo cimri dheer oo adeeg ah. Qaybaha kuleylinta waxaa loogu talagalay inay bixiyaan saameyn kuleyl oo deggan oo hufan si loo daboolo baahiyaha wax soo saarka ee cuntada shiilan ee qotoda dheer.
1. Qalabka:Alaabada caadiga ah waxaa ka mid ah 304 bir aan daxal lahayn iyo 316L bir aan daxal lahayn, kuwaas oo leh iska caabin wanaagsan oo daxal leh iyo xoog heerkul sare leh, waana kuwo ku habboon in loo isticmaalo deegaannada lagu farsameeyo cuntada.
2. Danab iyo awood:Danabku badanaa waa 220V, awoodda korontaduna waa 2.0 ~ 3.5KW, taas oo lagu hagaajin karo iyadoo loo eegayo baahiyaha gaarka ah.
3. Dhexroorka tuubada:Dhexroorka tuubada waxaa ka mid ah φ8 iyo φ6.5, iwm., si loo daboolo baahiyaha miiska dushiisa iyo kuwa dhulka ku shiilan ee dufanka badan leh.
4. Codsiga:Waxaa inta badan loo isticmaalaa kululaynta shiilanayaasha dufanka badan, saliiddana lagu kululeeyo kulaylka uu dhaliyo curiyaha kuleyliyaha si loo daboolo shuruudaha heerkulka ee lagu shiilo cuntada.
5. Adeegyada la habeeyey: Tuubada kululaynta shiilan ee saliiddaTilmaamaha iyo cabbirrada waxaa loo habeyn karaa si loo daboolo baahiyaha naqshadaha iyo wax soo saarka kala duwan ee shiilan ee dufanka badan.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














