| Magaca Porduct-ka | Tube Kululaynta Shiilan Qoto Dheer oo Saliid ah |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | La habeeyey |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Shiilan |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Terminal | La habeeyey |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Kululeeyaha JINGWEI waa soo saaraha Tuubada Kululaynta Saliidda Qoto Dheer ee Khudaarta, waxaan haysannaa in ka badan 25 sano oo ku shaqeeya tuubada kuleylinta korontada ee loo habeeyay.Awoodda qalabka kululaynta shiilan ayaa sidoo kale loo habeyn karaa sida loogu baahan yahay. Madaxa tuubada waxaan badanaa isticmaali doonnaa walxaha flange, flange waxaan haysannaa bir aan miridh lahayn ama naxaas. | |
Tuubada kululaynta ee saliidda shiilan ee qoto dheer waa qayb muhiim ah oo ka mid ah qalabka kuleyliyaha ama foornada, waana qayb muhiim ah oo ka mid ah u beddelista tamarta korontada tamarta kulaylka. Waxay inta badan ciyaartaa doorka kululaynta digsiga saliidda, si heerkulka saliiddu u gaaro heerkulka loo baahan yahay. Tuubada korontada, oo badanaa laga sameeyo walxo bir ah, waxaa lagu kululeeyaa koronto si heerkulka saliidda ee digsiga shiilan loogu kordhiyo heerkulka loo baahan yahay si loogu shiilo cuntada.
1. Tuubada kululaynta shiilan ee birta aan lahayn
Tuubada kululaynta ee saliidda shiilan ee birta aan miridhku lahayn waxay leedahay iska caabin wanaagsan oo daxalka iyo xoog heerkul sare leh, sidaa darteed waxay leedahay cimri dheer waxayna ku habboon tahay jawi shaqo oo gaar ah.
2. Tuubada kululaynta shiilidda Tungsten
Tuubada kululaynta shiilan ee Tungsten waxay leedahay koronto wanaagsan, si ay u yeelato xawaare kuleylin oo sarreeya iyo xasillooni heerkul, si dhakhso ah ayay u kululayn kartaa digsiga saliidda waxayna ilaalin kartaa xasilloonida heerkulka saliidda, oo ku habboon jawiga shaqada ee kuleylinta heerkulka sare.
3. Tuubada kululaynta shiilaha nikkel-chromium
Tuubada kululaynta ee birta lagu shiido ee Nikkel-chromium waxay leedahay iska caabin oksaydh iyo iska caabin daxaleed oo xooggan, waxay leedahay xoog heerkul sare oo wanaagsan iyo gudbin, waxaana lagu dabaqi karaa deegaanno kala duwan oo kuleylin ah.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














