| Magaca Porduct-ka | Suufka Kuleyliyaha ee Silikooniga ah oo leh Xakamaynta Heerkulka |
| Danab | 12V-380V |
| Awood | habaysan |
| Iska caabinta dahaarka | ≥5MΩ |
| Rarka Dusha Sare | ≤1.0W/cm2 |
| Heerkulka ugu Badan | 250ºC |
| Heerkulka deegaanka | -60°C ~ +250°C |
| Qaab | habaysan |
| Cabbirka | habaysan |
| Koollo 3M ah | waa lagu dari karaa |
| Shahaadada | CE |
| Fiilo rasaas ah | caag silikoon ah, silig teflon ah oo dahaaran. |
| 1. Kuleyliyaha Jingwei wuxuu leeyahay in ka badan 20 sano oo uu ku shaqeynayay habaynta kuleyliyaha, kuleyliyaha caagga ah ee silikoonku wuxuu ka kooban yahay suufka kululaynta, suunka kululaynta silikoonka, silikoonka kululaynta iyo kuleyliyaha daadinta. Tilmaamaha kuleyliyaha waxaa loo habeyn karaa sida macaamiisha u baahan yihiin. 2. Kuleyliyaha Rubber-ka ee Silikoon-ka Saliidda ah waxaa loo sameeyay caag silikoon ah, caagga silikoon-ka ah wuxuu leeyahay faa'iidooyinka iska caabbinta heerkulka sare, isbeddel jilicsan oo wanaagsan, dahaarka korontada oo xooggan iyo cimri dheer, iwm. Tilmaamaha kuleyliyaha durbaanka waxaa loo habeyn karaa macaamiisha iyadoo la adeegsanayo saxan, cabbirka caadiga ah waxaan haysannaa 250 * 1740mm, 200 * 860mm, 125 * 1740mm iyo 150 * 1740mm. 3. Habka rakibidda kuleyliyaha durbaanka silikoon waa guga, qof ayaa dooranaya Velcro si loogu rakibo. 4. Suufka kululaynta caagga ah ee silikoonka ah waxaa lagu dari karaa xakamaynta heerkulka (xakamaynta heerkulka dhijitaalka ah ama xakamaynta heerkulka gacanta) | |
Kuleyliyaha durbaanka saliidda waa nooc ka mid ah suufka kululaynta silikoonka. Iyada oo la adeegsanayo sifooyinka jilicsan ee la laaban karo ee roogga kululaynta silikoonka, suunka birta ah waxaa lagu dhejiyaa godadka la keydiyay ee labada dhinac ee saxanka kululaynta, jirka foostada, dhuumaha iyo jirka haantana waxaa lagu dhejiyaa guga. Rakibaadda fudud oo degdeg ah. Waxay ka dhigi kartaa saxanka kululaynta silikoonka caagga ah meel u dhow qaybta kululaynta iyadoo la adeegsanayo xiisadda gu'ga, si dhakhso ah u kululaynta iyo hufnaanta kulaylka sare. Suun kululaynta durbaanka saliidda ayaa la kululeeyaa si dareeraha iyo walxaha adag ee ku jira foostada si fudud looga saari karo, sida dhejiska, dufanka, laamiga, rinjiga, paraffin, saliidda iyo walxaha ceeriin ee kala duwan ee ku jira jirka foostada, kaas oo la kululeeyo si uu u yareeyo viscosity-giisa si siman oo uu u yareeyo awoodda bamka. Sidaa darteed, qalabka ma saameeyo xilliga waxaana loo isticmaali karaa sanadka oo dhan. Dareeme ayaa lagu rakibay dusha sare ee suunka kululaynta durbaanka si toos ah loogu xakameeyo heerkulka iyada oo loo marayo habaynta heerkulka.
Kuleyliyaha durbaanka silikoonka ayaa loo isticmaalaa kuleylinta, raadinta iyo dahaarka qalabka durbaanka sida taangiga, dhuumaha iyo wixii la mid ah. Waxaa si toos ah loogu dhejin karaa qaybta kulul si loogu fududeeyo rakibidda iyo kala furfuridda. Gaar ahaan ku habboon kala dirida shamaca paraffin, si looga hortago sameynta shamaca walxaha saliidda xilliga jiilaalka. Heerkulka dusha sare ee kuleyliyaha waa 150 darajo Celsius marka lagu hago hawada aan degganayn 20 darajo Celsius. Heerkulka kuleyliyaha wuu kala duwanaan doonaa iyadoo ku xiran maaddada iyo qaabka shayga la kululeynayo.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Macluumaadka xiriirka:
Email: info@benoelectric.com
WhatsApp: +86 15268490327









