| Magaca Porduct-ka | Cunsurka Kululaynta Shiilan ee Saliidda |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | La habeeyey |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Shiilan |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Terminal | La habeeyey |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Kululeeyaha JINGWEI waa soo saaraha tuubada kululaynta shiilan ee xirfadda leh, waxaan haysannaa in ka badan 25 sano oo ku saabsan tuubada kuleylinta korantada ee loo habeeyay.Awoodda qalabka kululaynta shiilan ayaa sidoo kale loo habeyn karaa sida loogu baahan yahay. Madaxa tuubada waxaan badanaa isticmaali doonnaa walxaha flange, flange waxaan haysannaa bir aan miridh lahayn ama naxaas. | |
Thewalxaha kululaynta shiilidda saliiddawaa tuubo bir ah oo aan miridh lahayn sida qolofka, iyo silig koronto oo wareegsan oo wareegsan (nickel chromium, birta chromium) ayaa si isku mid ah ugu baahsan dhidibka dhexe ee tuubada. Madhanka waxaa ka buuxa magnesia oo leh dahaadh wanaagsan iyo koronto-qaadis kuleyl, labada daraf ee tuubadana waxaa lagu shaabadeeyay jel silica ama dhoobo. Tuubada kuleylka korontada ee birta aan miridhku lahayn waa qayb koronto oo gaar ah si loogu beddelo tamarta korontada tamarta kulaylka, sababtoo ah waxtarkeeda kulaylka sare, fududahay in la isticmaalo, rakibid fudud, wasakh la'aan, si ballaaran ayaa loo isticmaalaa munaasabado kala duwan oo kuleylin ah, kuleyliyaha shiilan ee korontada ku shaqeeya ayaa la isticmaalay wax ka badan. Nolosha adeegga ee tuubooyinka korontada ee birta aan miridhku lahayn aad bay u dheer tahay, cimriga adeegga naqshadaynta guudna waa in ka badan 10,000 saacadood.
Kuleyliyaha korontada (kuleyliyaha biyaha karkaraya ee korontada ku shaqeeya, kuleyliyaha biyaha kulul ee korontada ku shaqeeya, kuleyliyaha kuleylka korontada ku shaqeeya, kuleyliyaha qubeyska korontada ku shaqeeya, kuleyliyaha uumiga korontada ku shaqeeya, iwm.), foornada korontada ku shaqeeya, qalabka kiimikada, qalabka sameynta balaastikada iyo qalabka kaalmeynta, mashiinnada sameynta kulul ee cadaadiska, mashiinnada sigaarka, mashiinka shaabadeynta degdega ah, mashiinnada dawooyinka, qalabka sauna, kuleyliyaha biyaha korontada ku shaqeeya, qalabka jikada, qalabka nadiifinta warshadaha, qaboojiyaha ganacsiga iyo qalabka biyaha la cabbo, qalabka tamarta qorraxda, qalabka qaraxa korontada ku shaqeeya ee dheriga, qalabka otomaatiga elektarooniga ah ee alxanka hirarka, alxanka eutectic ee semiconductor, qalabka lagu shubo kanaalka gelinta ee dhiman iyo duritaanka aan orodka lahayn, balaastikada, cuntada, caafimaadka, dharka, batroolka, mashiinnada, electroplating, baakadaha iyo warshadaha kale ee mashiinnada kululaynta qaybaha taageeraya mashiinnada.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














