| Magaca Porduct-ka | Alaab-qeybiyaha Kuleyliyaha Foornada Shiinaha |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Alaab | SUS304,316,321,310S,316,316L,Incoloy840/800 |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta Foornada |
| Nooca Terminalka | habaysan |
| Qaab | habaysan |
| Ansixinta | CE / CQC |
| Kuleyliyaha JlNGWEl waa Bixiyaha Kuleyliyaha Tuber-ka Shiinaha, qaybta kululaynta foornada waxaa loo habeyn karaa sawirradaada ama shuruudahaaga, walxaha tuubada waxaa loo dooran karaa bir aan miridh lahayn 304 ama SS32l, iwm. Qaabka iyo cabbirka walxaha kululaynta foornada waa la habeyn karaa, waxaad noo soo diri kartaa sawirka ama sawirka (cabbirka loo baahan yahay sawirka), waxaan sidoo kale ka dhigi karnaa mid la mid ah. Danabka kuleyliyaha foornada waa qiyaastii 110V, 115V, 120V, 220V ama 230V, marka aad isticmaasho, dooro danabka saxda ah, kuleyliyaha foornada MOQ-gaagu waa ugu yaraan 120 xabbo, tiro badan qiimuhu wuu ka jaban doonaa. | |
Qalabka kuleylinta foornada waa qalab kuleylin ah oo laga helo jikada korontada ku shaqeysa. Sida walxaha rootiga lagu shido, qalabka kuleylinta foornada gaaska wuxuu u beddelaa qulqulka korontada kuleyl, iyo korontada dhex marta qaybta dubista ee foornada. Doorashada ugu fiican waa qalabka kululaynta foornada gaaska oo leh bir aan miridh lahayn maadaama ay waarta tahay oo xasilloon tahay marka la kululeynayo. Qalabka kululeeyaha ee Hotpoint Shove wuxuu ku qalabaysan yahay badhanka ilaalinta heerkulka sare ama dareemaha heerkulka. Qalabka kuleylinta ee foornada wuxuu leeyahay waxqabad wanaagsan oo kala firdhinta kulaylka iyo hufnaan kuleyl oo sare.
1. Xulashooyinka kala duwan ee terminal ayaa la heli karaa
2. Waxaan bixinaa moodooyinka caadiga ah iyo sidoo kale kuwa loo habeeyay
3. Waara oo cimri dheer leh
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













