| Magaca Porduct-ka | Qaybta Kuleylinta Foornada ee loogu talagalay Rootiga Rootiga |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Qaab | La habeeyey |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta Foornada |
| Qalabka tuubada | Bir aan miridh lahayn |
| Cabbirka | habaysan |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Qaabka iyo cabbirka walxaha kululaynta foornada dubista waxaa loo habeyn karaa muunad ahaan ama sawir ahaan. Dhexroorka tuubada kululeeyaha foornada waxaan leenahay 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm iwm. Qalabkayaga tuubada caadiga ah waa bir aan miridh lahayn 304. Haddii aad u baahan tahay agab kale, fadlan noo sheeg kahor. | |
Qalabka kuleylinta foornada ee jikada korontada ku shaqeeya ayaa ku yaal gudaha qalabka. Qalabka kuleylinta foornada gaaska wuxuu u shaqeeyaa si la mid ah qalabka kululaynta foornada, taasoo u beddeleysa qulqulka korontada ee dhex mara qaybta dubista ee foornada kuleyl. Qalabka kululaynta foornada birta ah ee aan miridhku lahayn ayaa ah ikhtiyaarka ugu habboon sababtoo ah waa mid adag oo waara inta lagu jiro kuleylinta. Qalabka Kululaynta Hotpoint Shooladdu waxay leedahay dareeme heerkul ama badhanka ilaalinta kulaylka. Qalabka kuleylinta foornada si fiican ayay u shaqeeyaan marka ay kala firdhinayaan kulaylka waxayna leeyihiin hufnaan kulayl oo weyn.
Warshadaha elektaroonigga ah waxay si ballaaran u isticmaalaan walxaha kululaynta foornada birta aan miridhku lahayn ee loogu talagalay dahaarka faakiyuumka, dubista, heerkulka, annealing, rinjiyeynta buufinta, kulaylinta foornada, kuleylka hawada iyo gaaska kale, kuleylinta, daaweynta kulaylka, iyo kululaynta qalabka qalajinta.
Qaabab kala duwan ayaa loo isticmaali karaa inta lagu jiro wax soo saarka si loo bixiyo qaab tuubo kululayn foorno oo kala duwan oo qancin kara habaynta macaamiisha iyo baahiyaha xulashada. Xor ayaad u tahay inaad habayso haddii loo baahdo!
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













