Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Soo-saareyaasha Elements-ka Kuleylka aan Daxalka lahayn ee Foornada |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Alaab | Bir aan daxal lahayn 304, ama mid gaar ah. |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta Foornada |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Qaab | habaysan |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Thewalxaha kululaynta foornadawaxaa loo isticmaalaa microwave-ka, shooladda, iyo dubista korontada ku shaqeysa. Qaabka kululeeyaha foornada waxaa loo habeyn karaa sawirro ama muunado macmiilka. Dhexroorka tuubada waxaa laga dooran karaa 6.5mm, 8.0mm ama 10.7mm. KULEYLAHA JINGWEI waa warshadda tuubada kululaynta xirfadeed, danab iyo awoodwalxaha kululaynta foornadawaxaa loo habeyn karaa sida loogu baahdo. Tuubada kuleyliyaha foornadana waa la xiri karaa, midabka tuubadu wuxuu noqon doonaa cagaar madow ka dib marka la nadiifiyo. Waxaan haynaa noocyo badan oo moodooyinka terminalka ah, haddii aad u baahan tahay inaad ku darto terminalka, waxaad u baahan tahay inaad marka hore noo soo dirto lambarka moodalka. | |
Habaynta Badeecada
Tuubada kululaynta foornada waxaa loo kala saaraa tuubo kuleyliye oo qalalan. Tuubada kuleyliyaha korontada ku shaqeysa ee hawada u soo baxda oo qalalan gubta waxaa loo yaqaan tuubo kuleyliye koronto oo qalalan gubata. Qaybta kululaynta foornada waxay ka kooban tahay silig kuleyliye gudaha ah, oo leh budada MgO ee wax laga beddelay oo daboolaysa qaybta dhexe isla markaana bixinaysa kulayl qasab ah oo convection ah. Waxaan si joogto ah u aragnaa in tuubada kululeeyaha foornada ay tahay cagaar madow halkii ay ka ahaan lahayd wasakh ama cawl sababtoo ah jirka dusha sare ee tuubada kuleyliyaha waxaa laga sameeyay bir cagaaran oo madow ah oo la daweeyay cagaar.
Tilmaamaha Badeecada
1. Iska caabinta heerkulka sare:Qaybaha Kuleylka Foornada Tubular waxay u adkeysan karaan heerkulka ilaa 1400℃, taasoo ka dhigaysa kuwo ku habboon codsiyo warshadeed oo kala duwan.
2. Kuleylinta degdega ah:Walxaha kululaynta foornada tuubada leh waxay leeyihiin cufnaan watt sare ah taasoo u sahlaysa inay si dhakhso ah u kululaadaan, taasoo yaraynaysa waqtiga kululaynta iyo kordhinta waxtarka.
3.Waarta:Qaybaha Kuleylka Foornada Tubular waxaa laga sameeyay agab tayo sare leh oo bixiya adkeysi heer sare ah iyo iska caabin ka dhan ah daxalka iyo oksaydhka.
4. La habeyn karo:Walxaha kululaynta foornada waxaa loo samayn karaa si ay ugu habboonaadaan codsiyada gaarka ah, iyadoo la heli karo ikhtiyaarro cabbirro, qaabab, iyo wattage kala duwan.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














