Habaynta Badeecada
Fiilada Kululaynta EasyHeat waa xal koronto oo tayo sare leh oo loogu talagalay ilaalinta barafka iyo dayactirka heerkulka ee codsiyada guryaha, ganacsiga, iyo warshadaha. Iyada oo la adeegsanayo tiknoolajiyadda heerkulka is-xakamaynta ama otomaatiga ah, waxay si wax ku ool ah uga hortagtaa in tuubooyinka, saqafyada, iyo marinnada biyuhu ay barafoobaan xitaa qabow daran (-40°F/-40°C), taasoo hubinaysa sii socoshada hawlgalka iyo yaraynta isticmaalka tamarta.
1. Fiilada EasyHeat Heating oo hore loo diyaariyey oo diyaar u ah rakibidda, waxay ka hortagtaa in tuubooyinka ay barafoobaan, taasoo biyaha ka dhigaysa inay u socdaan -40°
2. Fiilada kululaynta EasyHeat waxay ku shaqeysaa 120 VAC ama 240 VAC waana loogu talagalay tuubooyinka biyaha birta ah.
3. Heerkulbeeg ma jiro, fiilo ma jiro
4. Ku habboon rakibidda bannaanka ee loogu talagalay qaboojinta, uumiga, iyo khadadka qaboojiyaha hawada ee heerkulka barafowga u nugul.
5. Dhererka waxaa loo habeyn karaa laga bilaabo 1m-20m, 23W/M.
Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Fiilada Kululaynta EasyHeat ee Tuubada Biyaha ee Bilaashka ah |
| Alaab | Cinjir silikoon ah |
| Cabbirka | 5 * 7mm |
| Dhererka kulaylka | 0.5M-20M |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Midab | caddaan, cawl, casaan, buluug, iwm. |
| MOQ | 100 xabbo |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Kuleyliyaha tuubada daadi |
| Shahaadada | CE |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Shirkad | warshad/alaab-qeybiye/soo-saare |
| Awoodda kuleyliyaha tuubada qulqulka waa 40W/M, waxaa sidoo kale naloo samayn karaa awoodo kale, sida 20W/M, 50W/M, iwm. Iyo dhererkakululeeyaha tuubada daadiwaxay leeyihiin 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, iwm. Kuwa ugu dheer waxaa laga dhigi karaa 20M. Xirmadakululeeyaha khadka daadintaWaa hal kuleyliye oo leh hal bac oo tallaal ah, tirada bacaha ee la habeeyey ee liiska ku jira waxay ka badan tahay 500pcs dherer kasta. Kuleyliyaha Jingwei wuxuu sidoo kale soo saarayaa kuleyliyaha joogtada ah ee tuubada daadinta korontada, dhererka fiilada kuleyliyaha adigaa jari kara, awoodda waxaa loo habeyn karaa 20W/M, 30W/M, 40W/M, 50W/M, iwm. | |
Tilmaamaha Rakibaadda (Fiilada AHB ee Bilaa-qaboojinta ah)
1. Badbaadada Marka hore: Isticmaal oo keliya meelaha GFCI-da ee 120V ama 240V ilaaliya. Hubi in korontadu dansan tahay inta lagu jiro rakibidda.
2. Tuubada Nadiifka ah: Ka masax dusha sare ee tuubada wasakh, saliid, iyo qoyaan.
3. Fiilo Ammaan ah: Fiilada ku xidh tuubada cajalad heerkul sare leh ama xarig. HA KU DUUBAN TAXANAHA AHB.
4. Dahaarka: Ku duub tuubada iyo fiilada dahaarka xumbo (qiimaha R ≥5) si aad u kordhiso waxtarka.
5. Tijaabi: Ku xidh oo hubi in heerkulbeeggu ka shaqeynayo meel ka hooseysa 38°F (3°C).
Codsiyada Badeecada
1. Qalabka guriga:kuleyliyaha khadka daadinta ee loo isticmaalo dhalaalinta tuubooyinka daadinta ee qaboojiyaha, qaboojiyeyaasha, qaboojiyaha hawada iyo qalabka kale.
2. Qalabka qaboojinta ganacsiga:kuleyliyaha tuubada daadinta ee loo isticmaalo nidaamka daadinta ee qaboojiyaha suuqyada waaweyn, armaajooyinka bandhigga ee qaboojiyaha iyo qalabka kale.
3. Qalabka qaboojinta warshadaha:kuleyliyaha dhuumaha daadinta ee loo isticmaalo ka hortagga qaboojinta tuubooyinka daadinta sida kaydinta qabowga iyo qalabka qaboojinta.
4. Warshadaha baabuurta:kuleyliyaha daadinta ee dhalaaliya ee loo isticmaalo ka hortagga barafowga ee tuubooyinka daadinta ee qaboojiyaha baabuurta.
Sawirka Warshadda
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














